Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 3.10.2022

Krásný den vám všem,

dnes máme kartu HORA, tato kartička stejně jako její energie je spojena s překonáním překážek a následným výstupem na vrchol. Můžeme se tedy setkat se situacemi, které nám mohou připadat nepříjemné, proto je dobré se na chvilku zastavit a zamyslet se nad tím ,, Proč se nám to děje?“ . Tím zjistíme jádro pudla a budeme vědět která bije a co s tím. Když to tak uděláme vše dopadne dobře a k vrcholu HORY dojdeme co nejdříve a nejrychleji. Ono je to o nás a o našem postoji k dané situaci.

Já teď řeším vztah mého manžela s jeho novou ,, kamarádkou“, po pravdě to není nic příjemné, ale když jsem se koukla do minulosti a do karet tak mi došlo, že jsem si tuto nepříjemnou situaci vlastně sama přitáhla mým strachem, že jednou si najde někoho jiného. Ono se není čemu divit kdyby se tak stalo, každý jsme naprosto rozdílný a navíc je mezi námi 17 let rozdíl. Jak tahle pochybnost –  strach vznikl? Blbou hláškou jedné mé známé, když jsem se s mužem brali, kdy prohlásila:,, Stejně až zestárneš tak ti uteče za mladší.“ Prásk a bylo to, podvědomí si to hezky načetlo a začalo pracovat a realizovat. Naštěstí ne až tak, abych se z toho hroutila. Protože co si budeme povídat, muži jsou plémě hadí a je dobré být u nich na vše připraven. A co mi dnes kartička HORA přinesla? Pochopení, že kdyby ten můj chlap chtěl, tak zdrhnul s jinou už dávno, a že si našel na pokec o autech holku poloautomechanika, mě zas tak neohrožuje, protože na ten guláš se vrací domů, mě hýčká a o rodinu se stará. Proto si mě taky vzal, protože věděl, že to nejlepší v jeho životě jsem já. Tak kam by chodil. Někdy díky nedorozumění a strachu vidíme věci které nejsou, ale které se díky tomu, když tam dáme moc energie, se mohou stát. Tak prostě energie a naše mysl – podvědomí pracuje.

Přeji vám, aby vaše překážky jste s úsměvem a radostí zdolali a nehroutili se z každé kraviny, která se děje. Chce to nadhled.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 3.10.2022