Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 3.8.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

na středu nám padla kartička LILIE. Její energie jsou přívětivé, přejí rodině, početí potomka, ale i přátelství a při troše té námahy i dobrým obchodům. Dá se říct, že to bude opravdu moc hezký den, který si můžeme vrchovatě užít. V mém případě to bude práce na zahrádce a sběr bylinek, následně jejich sušení a chystání na zimu. Přemýšlím, že příští rok jich zasadím víc, z luk už vymizeli některé druhy a není na škodu si je zasadit a vypěstovat. Ale i tak je naštěstí bylinek ještě dost. Mě osobně udělal radost řepík lékařský, který tu na ,,naší“ louce začal po letech opět růst. nesbírám ho, chci aby se vysemenil a aby příští rok ho bylo více. Vždy když sbírám bylinky na louce, tak se držím pravidla, že beru každou třetí rostlinku, neberu všechny, to bych urazila Ducha louky i Duchy bylin.

Zrovna dnes jsem se s kamarádkou, která k nám přijela na návštěvu bavila jak se zírají bylinky, že se musí poprosit jejich Duch, aby nám danou bylinku dal, pak říct na co bylinku použijeme a poděkovat. Až pak se smí bylinka uříznout – ustřihnout. Dělá se to proto, aby síla z kořenů šla do bylinky, a též proto, aby bylinka věděla že neumírá nadarmo, ale že její ,, tělo“ bude použito za jistým účelem. Pak mají bylinky mnohem silnější účinek. Vždy se bere každá třetí rostlinka, ale to jsem psala výše. Pak po sběru se musí poděkovat Duchu louky, nechat mu tam kousek chleba ( ten je Boží dar ), či trošku mléka nebo medu. Dávají se tyto dary, protože jsou brány jako základní potraviny a požehnání – hojnost.

Je pravda, že sběr je tak trochu zdlouhavý, ale to napojení na Duchy rostlin a Duchy místa za to stojí. Kdo to jednou prožije pochopí o čem mluvím.

Ale k zítřku, kromě bylinek a jejich sběru, se nám může dařit ve vztazích a to velmi dobře. Samozřejmě vztahy se váží na ostatní věci života, tak že i práci, dobré obchody a peníze, ale i celkovou spokojenost v životě. Právě tato záležitost otvírá srdeční centrum a spolu s ním napojená jak na Zdroj, tak i na pozitivní energie.

Přeji vám všem krásný den.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 3.8.2022