Nezařazené

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 30.6. – 2.7.2023

Krásný a spokojený den moji drazí,

omlouvám se za zpoždění, lehla jsem s angínou a ATB co jsem dostala ve čtvrtek mi nedovolili moc fungovat. Dnes je to trochu lepší, tak se hned vrhám na kartičku dne. Snad ,, napojení“ bude dobré a vše půjde hladce.

Včera 30.6.2023 jsme měli kartu KŘÍŽ, vzhledem k tomu, že byl konec školního roku a měsíce, tak to je příhodná karta, která odebírá to co má skončit, přináší nádech a předzvěst nových začátků. Minimálně pochopíme některé věci a posuneme se o kousek dál. Což taky není na škodu, i když to může být bolestivé. Zase na druhou stranu, proč ne když stagnujeme a žijeme si v tom našem blátíčku pomyslných jistot tak jen živoříme. Hurá tedy do života. Tento den bylo dobré si hlídat nervy a spíše být v pohodě v klidu řešit to co bylo nutné a nebát se říct co nám nevyhovuje. Navíc karta KŘÍŽ je spojená s karmou, tak že některé situace nám hezky zrcadlili to co jsme neměli zpracované. Uf byl to náročný den.

Dnes 1.7.2023 máme kartu CESTY, krásně nám to na sebe navazuje. V pátek dotek karmy, rekapitulace a ukončení a dnes v sobotu se budeme rozmýšlet co dál. Neříkám, že to bude jednoduché rozhodnutí, to není nikdy. Navíc naše mysl nám ráda dává klacky pod nohy a ještě raději nás naplňuje strachem. Ale dnes máme možnost sebrat všechnu odvahu a vykročit tím správným směrem – kam nás srdce táhne. Hlídejme si proto ,, hádání“ našeho srdce a mysli, spíše se snažme být v harmonii, klidu lépe se tak rozhodneme co dál. Jinak ten to den může být trošku náročný, ale mělo by se nám dařit.

V neděli 2.7.2023 nám vládne též karta CESTY. Tím jsme dostali více prostoru na přemýšlení v klidu abychom se rozhodli co a jak dál. Nespěchejme máme času dost. Já osobně než se rozhodnu jednat tak si někam v klidu zalezu, sečtu si pro a proti, zamedituju si nad daným tématem a pak když mi to vychází dobře jednám. Ano, jsou někdy situace které nemáme možnost měnit, ale máme volbu jak se zachováme a jak se budeme cítit, to za nás nikdo neudělá.

Přeji vám krásné dny hodně pohody, klidu, nadhledu a sebe lásky.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 30.6. – 2.7.2023