Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 31.10. – 6.11.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

z časových důvodů a tak proto aby jste nečekali kdy udělám kartičku na den jsem se rozhodla udělat vám POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI na celý týden. Tao jdeme na to.

Pondělí 31.10.2022 nám vládne karta JETEL. Je to velmi krásná karta, nosí pocit štěstí a pomáhá v těžkých životních situacích. Celkově se dá říct, že se nám bude dařit ve všech oblastech života. Aspoň trošku zmírníme energie posledního novu s částečným zatměním slunce, kdy to byla a bude docela síla. zdravotně si hlídejme ruce, nestrkejme je tam kam nepatří.

V úterý 1.11.2022 nám vládnou velmi silné energie karty PÁN. Jedná se o energie mužské spojení se Sluncem, ale i se solarem. Jediní riziko je zde silné ego, které nutí jedince myslet jen na sebe a nevidět nic jiného. Jinak pracovně nosí tato kartička úspěch, hojnost a dostatek financí. Pokud ovládneme nabubrělost ega můžeme se těšit z hezkých vztahů a komunikace. Zdravotně by si hlavně muži měli hlídat prostatu.

Ve středu 2.11.2022 nám vládne karta RAKEV, což bude mít spojitost s energiemi začátku listopadu, o kterých mluvím v měsíční předpovědi a kterou budu publikovat 1.11.2022 . Je to doba změn, dá se říct, jako by staré umřelo, aby přišlo něco nové a lepší. Zatím ale toto pozitivum nevidíme, jak se utápíme v tom co je teď a to může vést ke stagnaci, uzavření se do sebe, ukončení určitých životních cyklů a bolestivému posunu dál. Rozhodně to není lehká doba, ale dá se zvládnout když se budeme věnovat hlavně tomu co máme rádi a jsem s lidmi se kterými je nám dobře.

Ve čtvrtek 3.11.2022 nám vládne karta LOĎ. Plány, cesty, touha po svobodě. Tato kartička též přináší i dobré obchody a zisky, dobře se daří i v práci a v oblasti hojnosti. Tak že aspoň něco pozitivní. Ve vztazích pozor na napětí, které teď probíhá i zde je třeba se věnovat sobě, svým plánům, popřípadě práci – pokud vás baví. Hlavně se nepouštět do hádek a být co nejvíc v harmonii, s tím nám tato kartička hodně pomůže. Zdravotně si hlídejme játra a žlučník, tato orgány jsou spojeny se vztekem.

V pátek 4.11.2022 nás čekají energie karty HVĚZDA. I zde se můžeme těšit z příjemných energií, které přejí široké škále života. Dařit by se nám mělo ve vztazích, v práci a po finanční stránce. Pokud řešíte nějaký problém, uvidíte souvislosti a s nimi i řešení.  Zdravotně pozor na prochlazení.

V sobotu 5.11.2022 nám vládne karta CESTY, její energie nás učí rozhodnosti. Budeme mít tedy na výběr z více variant a budeme se muset rozhodnout co uděláme. Může to být opět velmi náročné na psychiku, proto opatrně – nepodléhejte emocím a egu. Spíše se v klidu rozmyslete co a jak dál a co je pro vás dobré – výhodné. nezapomeňte že toto rozhodnutí ovlivní vaší budoucnost.  Zdravotně si hlídejme žíly.

V neděli 6.11.2022 nám vládne karta VĚŽ, její energie jsou o izolaci, uzavření se před světem. Je třeba v této době být co nejvíc sám se sebou, tak že se ani nedivím, že padla kartička VĚŽ. Prostě a jednoduše je třeba abychom měli klid a mohli si utřídit myšlenky. Někdy je samota v tomto smyslu blahodárná. Zdravotně si hlídejme hlavně krční páteř.

Přeji vám všem krásný týden, hodně sil, lásky, zdraví a pohody. Pokud se potřebujete poradit s kartami doporučuji využít právě probíhající AKCI NA PSANÉ VÝKLADY.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 31.10. – 6.11.2022