Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 31.8. A 1.9.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

PŘEDPOVĚĎ NA MĚSÍC ZÁŘÍ již máte od včera k dispozici, najdete ji v odkazu stačí kliknout zde na název článku, kdo se v okýnku na webu přihlásil na odběr MĚSÍČNÍ  PŘEDPOVĚDI, tak by mu měla přijít i na mail.

Na dnes nám padla kartička KYTICE, je to velmi přátelská karta, přináší pohodu, klid a celkově by se mělo dařit ve všech oblastech života. Dá se říct, že to tak trošku oslavný den, hlavně pro rodiče s dětmi, kdy jsou naše ratolesti zítra do škol. Na to máme docela dobré energie, ale o tom se rozepíšu níže.  Finančně, pracovně i vztahově by se dnes mělo dařit a měla by být pohoda, tak že něco dobré na zub si opravdu zasloužíme.

Zítra nám vládne karta SLUNCE, děti mají nástup do školy opravdu luxusní a co jsem se koukala do horoskopu, tak i celkově mají dobré postavení hvězd, evidentně se jim tento školní rok bude dařit. Ano, budou potřebovat pochopení a pomoc, ale i pevnou ruku ( hlavně ti línější děti ), ale jinak by tento školní rok měl být velmi dobrý. A to jak pro učitele, tak pro děti. Navíc pokud se rozhodnete v tuto dobu něco studovat měli by jste vše zakončit úspěchem. Můj syn se těší na ,, uhelné prázdniny a distanční výuku“, což hrozí když nebude mít škola čím topit, ale myslím, že i kdyby to nastalo, tak to prostě zvládneme. Jinak dnes by se mělo dařit ve všech oblastech života, navíc to bude trochu radostný den – tedy pro nás dospěláky, trochu si odpočineme a načerpáme sil na školní maraton.

Dá se říct, že nás čekají pěkné dva dny.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 31.8. A 1.9.2022