Nezařazené,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 4.3.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes jsem založila novou stránku na FB – Výklady z karet a poradenství, kdo chcete můžete se připojit, ráda vás všechny opět uvidím.

Na těchto stránkách bude karta dne – Povídání s kartičkami, ale i nějaké ty rituálky z mojí dílny, duchovní tématika – např. jak na sobě pracovat, ale i různé články. To samé najdete i zde, mám v plánu trošku upravit i tento web, aby byl na dané téma, navíc zde nechám bylinky.

Ale ke kartičce dne. Zítra nás čekají energie karty ROZCESTÍ, též znáte jako CESTA. Tento den budeme stát před mnohými rozhodnutími a bude třeba zachovat klid v sobě, abychom se správně rozhodli kudy jít dál.

Vím, že to nebude lehké, nedávno jsem si sama něčím podobným prošla, když se mi pořád zdálo jak vykládám karty a to do té doby než jsem se rozhodla toto volání poslechnou. Po roce odpočinu jsme tedy opět začala, ale tentokrát s vírou a odhodláním, že zvládnu jak výklady z karet tak i e-shop. A je to tak, Vesmír nás totiž vždy podpoří, když máme víru v sebe a jdeme svou vlastní cestou.

A právě tak vy, ať se vydáte jakýmkoliv směrem, věřte že vaše rozhodnutí i volba je správná a že vždy máte podporu. Jak se říká:,, Když něco z celého srdce chceme, celý Vesmír se spojí aby nám pomohl to získat.“ ( netýká se to ubližování, manipulace a zlých věcí ).

A já vám přeji hodně odvahy, moudrosti a víry, že právě to vaše rozhodnutí je to správné. Pokud budete tápat jako já před pár dny, doporučuji poradit se s kartičkami, taky to dělám a vždy se mi dostane správná odpověď.

S láskou

Blaka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 4.3.2022