Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 4.4.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

po inventurním ,, záhulu“ na shopíku jsem opět zde s kartičkou dne. Padla nám karta HAD, která je spojena se střevy, což sedí protože mě bolí břicho a mám drobnou lítavku. Ale nevadí mi to, jsem ráda, aspoň se vyčistím. Jak jsme si říkali v článku RITUÁL NA NOV 1.4.2022 budou se tyto věci objevovat, aby nám tělo dalo najevo co mu dělá dobře a co ne a tím nás nenápadně donutí měnit stravu a méně jej zatěžovat. Proto jej pozorujte a nezlobte se na něj, když vám ukáže že se mu něco nelíbí, vím, že to není příjemné, ale jinak to neumí. My totiž někdy potřebujeme dostat pěkně přes kokos abychom pochopili.

Karta HAD má i jiná úskalí a to jsou intriky se kterými se můžeme dnes setkat. Ne každý kdo se tváří jako přítel je přítel. Já osobně hned zpozorním když je někdo na mě jako med, hlavně když mi lichotí a leze do zadele. To z toho vždy vyleze nějaká kulišárna v můj neprospěch. Karta HAD je též spojena s kundalíny, tak že i zde bychom mohli trošku zapracovat, jelikož se jedná o životní sílu.

Jinak v běžném životě si hlídejte nefér lidi a své penízky, živobytí. A hlavně věřte své intuici, ta vám jasně ukáže kdo to s vámi myslí dobře a kdo jen na svůj prospěch.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 4.4.2022