Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 5.12. – 11.12.2022

Krásné a spokojené dny vám všem,

pomalu, ale jistě se tento rok blíží do finále, už jen pár dní a budeme plně v energiích následujícího roku 2023, který už na nás vystrkuje růžky z pozarohu a snaží se alespoň malou měrou ovlivnit dny současné. Pojďme se tedy podívat jaký týden nás čeká s nastupujícími novými energiemi.

Pondělí 5.12.2022 nám vládne karta JETEL, přináší rychlé štěstí. Tento den bude přát mezilidským vztahům, práci ale i financím. Pokud v pondělí budete běhat po úřadech jako já kvůli přepisu auta, tak se můžeme těšit a rychle a příjemné jednání a vyřízení našich záležitostí. Ve zdraví si hlídejme ruce, raději je nikam nestrkejte.

V úterý 6.12.2022 se můžeme těšit z energií karty ČÁP, i tento den se dá nazvat šťastným dnem. Přeje novým začátkům, např ve vztazích či v práci, stěhování a dokonce nosí těhotenství ( zde nevím zda je to šťastná zpráva pro všechny zúčastněné ). Mělo by se dařit vše na co sáhneme, což nám všem od srdce přeji. ve zdraví si hlídejme nohy, kolena a kotníky.

Ve středu 7.12.2022 nám vládne karta LIŠKA, sice to je karta falešníků, ale i tak má i své dobré stránky. Přeje diplomacii, dohodám a domluvím, jedné co je třeba hlídat je, aby smlouvy a dohody byli i v náš prospěch. Když vládne LIŠKA snažím se obchody neuzavírat, nikdy nevím co mi může uniknout a pak je průser na světě. Zdravotně si hlídejme krk, uši, může zde být i zánět nosorhtanu.

Ve čtvrtek 8.12.2022 si trošku ,, zalítáme“ s kartou PTÁCI, tato kartička je hodně spojena s tlakem, který lítá nahoru a dolu, ale i s náladovostí a přívale i úbytkem energie. Proto je dobé si vše v klidu naplánovat, energii rozložit do celého dne, pak se nám bude vše na co sáhneme.

Na pátek 9.12.2022 nám spadla stejná karta jako ve čtvrtek, tedy karta PTÁCI, potýkat se tedy budeme s tím samým, asi proto abychom něco pochopili a dokončili. Což taky není na škodu.

V sobotu 10.12.2022 na nás vykouknou energie karty KLÍČ, které přináší nové začátky, ale i možnost vykročit do života znovu a jinak ( tak že chápu tu kartu PTÁCI  dvakrát za sebou, bude se to v nás dva dny prát než se rozhodneme ). karty KLÍČ přeje připraveným a odhodlaným, tak se nebojte pustit do sobotního dne a svého života s pořádnou vervou, energie vám budou přát plnými doušky.

A máme tu neděli 11.12.2022 a spolu s ní i kartu JEZDEC. těšit se můžeme z možnosti cestování, pravděpodobně po Vánočních nákupech, ale i to se počítá. Můžeme navštívit své blízké a nebo jen tak pokecat s přáteli. Tento den by měl být velmi dobrý, takový nedělní. Ve zdraví si hlídejme opět kotníky a nohy. Mimochodem v příštím roce budou právě kotníky hodně ohroženy, tak že vliv nadcházejícího roku je v tomto týdnu  už znát, tak snad bude rok 2023 dobrý jako tento týden…

 

Přeji vám krásné dny, hodně pohody a spokojenosti.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 5.12. – 11.12.2022