Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 5.4. – 9.4.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

po malé odmlce – vyřizovala jsem osobní věci, jsem opět zde a hned s kartičkami na dané dny. Tak se pojďme podívat na to co nás čeká …

Středa 5.4.2023 se nese v duchu karty HORA. Trošku obtížný den, ale když se nevzdáme a překonáme všechny překážky, které se nám cestou objevují vše zvládneme a vystoupáme na pomyslný vrchol spokojenosti a úspěchu, Dá se říct, že tento den nám nic nedá zadarmo, zase na druhou stranu by to byla nuda kdyby nám padaly pečený holuby do úst a vše bylo zalité růžovým světlem.

Ve čtvrtek 6.4.2023 nám kromě ÚPLŇKU  ve VAHÁCH ( článek bude hotov během několika hodin, tak si to hlídejte ) nám den okoření karta DÁMA svou citlivostí a intuicí. Den by to měl být pohodový, tedy pokud půjdeme dle svého srdce a ne jen tím co musíme a nebo co se po nás vyžaduje. Celkově tento den bud přít zkrášlování, ale i dobrým mezilidským vztahům. Navíc nám to tu trošku okoření úplněk, tak pozor na nervozitu, nedočkavost a tlačení na pilu, vše má svůj čas a je lepší chvilku posečkat, než se rozhodovat pod nátlakem.

V pátek 7.4.2023 nás karta CESTY trošičku popožene k k rozhodnutím, která jsem odkládali. Nikdo neříká, že to musí být hned, ale není na škodu si vzít různé varianty a spočítat si pro a proti a v klidu se rozhodnout co je pro vás dobré. Rozhodně si do této úvahy nenechte kecat další osobou. není sice na škodu poslechnout si názor další strany, ale rozhodnutí je na vás a tím pádem vy ponesete důsledky svých rozhodnutí, tak to udělejte tak aby to bylo co nejlepší pro vás.

V sobotu 8.4.2023 máme kartičku LIŠKA, šibalku jednu co myslí jen na svůj prospěch a neštítí se lsti aby toho dosáhla. Tak buďte na pozoru, vše si ověřujte, kontrolujte a hlavně dělte dvěma, LIŠKA totiž umí krásně lhát a mazat med kolem úst. 🙂 Když si to ohlídáte bude to dobrý den. 🙂

Velikonoční neděli 9.4.2023 se na nás usměje sluníčko v podobě karty SLUNCE. Těšit se můžeme z příjemných energií svátečního dne, pohody ve všech oblastech života. Věřím, že si tento skvělý den užijete naplno v radosti a spokojenosti.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody, lásky a klidu. 🙂

Jako vždy je hotová JARNÍ AKCE, ještě ji nechám přes Velikonoce běžet, tak že kdo chcete udělat kartičky doporučuji si pospíšit, pak zvednu ceny zpět na původní částky.

Děkuji za vaše pozitivní ohlasy na mé články a předpovědi, které zveřejňuji ve svém volném čase a jak praví jedno moudré přísloví: ,, VYDANÁ A PŘIJÍMANÁ ENRGIE MÁ BÝT V ROVNOVÁZE.“ a aby tomu tak i bylo a my neměli mezi sebou energetický dluh můžete tuto mou bohulibou činnost podpořit libovolnou částkou zaslanou na účet 2302504326 / 2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce. Děkuji Vám za vaši podporu.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 5.4. – 9.4.2023