Nezařazené,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 5.9. – 6.9.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

Mars s Uranem nám v sobotu pěkně zamíchali a rozdali hvězdné karty a na nás je co si s tím vším nadělením počneme. Je dobře, že se lid rozhoupal a šel do ulic, už to je neúnosná situace a hodně lidí neví kde vezme na složenky nenažrané. Už v starém Římě se drželi hesla, že lidé mají mít chléb a hry, pak jsou spokojeni. Evidentně toto heslo naše vláda nezná a nechápe, že když se lidem sáhne na chléb – živobytí, je zle a tak tu máme hru kdo z koho, zda občané nebo vládnoucí garnitura. Je pravda, že moje generace to v roce 1989 ,, posrala“, v návalu euforie a touhy po svobodě jsem dali do rukou moc lidem, kteří ji zneužili a dostali nás až sem. Právě tato zkušenost je cenná, a díky ní dnes víme, že když se stávkuje, tak hyeny toužící po moci krouží okolo. Dnes jsme moudřejší o zkušenost i věk, proto je dobré se zamyslet nad tím komu dáme naši důvěru, aby tento stát spravoval moudře k blahu všech. Proto doporučuji vybírat ty co mají v srdci naši zem a ne peníze. Ano, je jich málo, ale jsou. Než tedy zvednete svůj hlas za někoho zjistěte si něco málo o něm, pozorujte jak mluví, jaká má gesta a pak se dle svého srdce rozhodněte. Věřím, že to pak bude správně.

Dnes nám vládla kartička HORA, její energie jsou sice těžké, ale jen pro ty co se bojí výzev. Pokud se výzvy nebojíte chcete se hnout z místa, něco dokázat, změnit či zažít s chutí do toho. Není to sice lehká cesta se škrábat nahoru, ale při troše trpělivosti to jde zvládnout.  Já osobně mám dnešní den docela těžký, borelie, mě dost brzdí, navíc syn přitáhl ze školy nějakou virózu, do toho se snažím dělat karty, opečovávat shop a naučit se grafiku a další opičárny k jeho chodu potřebné, pak tu máme domácnost o kterou se musím strat. Z čeho mám radost, že nemusím do lesa tahat ty těžké klády a dělat dřevorubce, abychom v zimě nezmrzli.  Co si budeme povídat, tahat klády není pro ženskou a mohu říct, že ani pro tak silnou jako jsem já, proto taky tělo řeklo dost, čemuž se nedivím.

Jinak tento den si hlídejme penízky, pozor na větší výdaje, mohlo by to trochu ohrozit vaši finanční stabilitu v budoucnu. V práci to bylo a je náročnější, viz. výše. A ve vztazích pozor, na názorové rozdíly mohli bychom si natlouct kokos. Ono je zbytečné se dohadovat nebo někomu něco vysvětlovat, lidé si na to musí přijít sami a pokud přeci jen někdo bude mít touhu ,, zachránit svět“, tak v klidu, s nadhledem a s potřebnými informace v ruce.  Ve zdraví si hlídejme kosti a klouby.

Na zítra máme kartičku RYBY, což je super den, který přeje pohodě, dobrým obchodům, úspěchu v práci a finančním ziskům – to potěší. Ve vztazích by mohla být souhra, harmonie. Ve zdraví si hlídejme ledviny, volme spíše lehčí stravu s méně soli a pepře – ten ledviny nerady. Já jen doufám, že to co mám na zítřek naplánováno v klidu a bez překážek zvládnu a zase si něco odfajfkuji jako hotové.

Přeji vám krásné dny a pohodou.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 5.9. – 6.9.2022