Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 6.3.2022

Krásný den moji drazí,

Mám toho hodně, tak že honem na kartičku na zítra.

V neděli nám vládne karta HVĚZDA, která přináší požehnání a silnou ,, Boží ochranu“. Můžeme využít její energie k prožití velmi krásného dne, k pracovnímu úspěchu, nastartování nových plánů a změn v životě, ale je zde i možnost urovnání vztahů mezi lidmi a duchovního růstu.

Dá se říct, že to bude opravdu hezký den a to co se posledních dní ukazovalo jako velká katastrofa, se nám ukáže jako velké požehnání.

Nevýhodou této karty, nebo spíš výhodou je to, že se vám ukáží lidé, kteří vás zneužívali či vás jinak vysávali a okrádali, já jim říkám ,, falešníci“. Sice to bude smutné zjištění, ale budete mít sílu s nimi ,, zatočit“ nastolit ve svém životě opět klid a mír. Zase na druhou stranu, budete v budoucnu vědět na koho se můžete spolehnout a komu věřit. Prostě pochopíte kdo je hajzl, kterému je jedno co je s vámi, hlavně že z toho má a kdo je tu aby vám pomohl když jste ve ,,štychu“.

Upozorňuji, že tyto energie již pomalu působí, tak se nedivte, až se vám otevřou oči. Může to trochu bolet, ale díky kartě HVĚZDA to zvládneme.

Přeji vám krásnou neděli.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 6.3.2022