Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 6.7.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

na zítra nám padla karta STROM. Dařit by se mělo ve všech oblastech života. Jsou to moc hezké energie, které přejí odpočinku v přírodě, kontaktu se stromy, pokud se budete na stromy chtít naladit, dnes by to mělo jít snadno. Jen je třeba trošku pokory  a mít otevřené srdce, pak bude vnímat jejich vibrace snadno.

Čím je starší strom tím silněji vibruje, jeho energie – aura je velmi silná a dosáhne několika metrů v kruhu. Stromy dokáží spolu mluvit, přes vůně, ale i jeden druhého podpořit a pomoci si navzájem, což je kolikrát vidět u pařezu, který je i po letech zelený, to jej ostatní stromy vyživují svou mízou – energií. Právě stromy jsou spojeny se zdravím planety, tím pádem i s našim zdravím. Čím více jich máme tím lépe. Jsou stromy, které odebírají těžkou energii a když je poprosíte rádi to udělají, umí ji zpracovat, např. jehličnany jsou v tomto směru výborné, ale i vrba a topol toto hezky umí. Vždy je třeba je poprosit, postavit se k nim zády a oni z vás vysají co vám škodí, pak je dobré poděkovat nechat tam dárek, např. kousek chleba. Pak se otočte čelem ke stromu, který nabíjí, buk, dub, jabloň lípa, ořech…, též jej poproste a nechte se nabít jeho silou, na konci poděkujte a dejte dárek. Většinou dávám kousek chleba ( je to Boží dar ), med nebo mléko. Tak jak to dělali naši předci. Já osobně mám se stromy velmi hezký, zvláštní vztah…

Ale k zítřku, kromě čištění a nabíjení pomocí stromů, můžeme též řešit naší finanční stabilitu, upevnit ji, stejně jako vztahy kolem sebe. Právě stabilita a pevnost rodu bude v nadcházejících měsících velmi důležitá, pomůže nám přežít těžké období. Buďme proto jako stromy, kteří se navzájem podporují, stačí jít do lesa a uvidíte tu souhru.

Přeji vám aby tento den byl jako vždy báječný.

S láskou

Blanka Čířkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 6.7.2022