Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 6. – 8. 8. 2022

Krásné a spokojené dny vám všem,

po malé pauze, kterou jsem byla nucena udělat ( už jsem byla unavená jak pes ), se jdu honem podívat jaké jsme měli dny a co nás ještě zítra čeká. Aspoň mohu srovnávat co jsem prožila s tím co padne za kartičku.

6.8.2022 nám vládla kartička KYTICE, byl to velmi přátelský den, jeho energie přáli setkání s přáteli a rodinou, pobytu v přírodě a odpočinku. Kdo byl trošku víc unavená, jako např. moje maličkost, se venku skvěle nabil, energie přírody byli siné čistící a přáli odpočinku, relaxaci a meditacím. Výborně se propojovalo s bytostmi rostlin, stromů a se Zemí.

7.8.2022 Nám vládla karta MEDVĚD, tento den byl v energiích ochrany ale i tvoření zásob na zimu, péče o zahrady a domovy. Prostě o vše co je nějak spojené se zazimováním. V mém případě to bylo opět zavařování přebytků z naší zahrady, tak že se dá říct, že, ano, syslila jsem si na zimu jak ten sysel  nebo spíše medvěd. Samozřejmě karta MEDVĚD je též spojena s domovem, jeho ochranou, tedy i ochranou rodinného krbu a zázemí. Dá se říct, že to byl velmi plodný den a evidentně ještě bude protože jdu dělat předpověď na srpen ( konečně ) a nějaké ty výklady, co jsou objednané.

Na zítra 8.8.2022 nám padla velmi hezká karta PES, která též přeje přátelství, pohodě a kontaktu se vším živým. Dařit by se mělo po všech stránkách a tedy i ve všech oblastech života.

Zítra se otvírá LVÍ BRÁNA, já osobně její energie cítím už od pátečního večera mohu říct, že to je hukot, někdy mám pocit, že se vnitřně vařím za živa. Hlavně večer když si lehnu. Ty energie mi lítají po páteři nahoru domu a mám pocit jako by mě to chtělo roztavit a zase složit, jak každá buňka vibruje. Hodně důležité je se v toto dobu chladit, kontakt s vodou bude velmi důležitý ( stačí i vlažná sprcha ). Lví brána otvírá srdce a to jak fyzické tak i duchovní, očišťuje od všech energií které v ,,tělech“ nemají být a hlavně nabíjí a přeměňují vibrace. Musím uznat, že to nabíjení je hukot, docela se těším, až to bude za námi a budu moct v noci spát bez hukotu větráku a lítání do sprchy.  Krom toho se dá tato energie využít k tvorbě dle našeho srdce, ale i vyčištění vztahů a nastolení klidu v nás.

Přeji vám krásné a spokojené dny.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 6. – 8. 8. 2022