CO NÁS ČEKÁ?,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 7.1.2024

Krásný a spokojený den moji drazí,

v posledních dnech  jsem byla hodně zahlcena prací a ani jsem se nedostala k předpovědi na týden a na leden. Lednovou předpověď napravím za chvilku, ale sílu na to jak bylo už nemám. A tak jsem se rozhodla a myslím, že to potěší i vás, vám dělat kartičku na daný den. Aspoň budeme spolu více v kontaktu, což mi upřímně chybělo. Ať tedy nezahálíme pojďme se rovnou podívat jakou budeme mít neděli 7.1.2024.

Kartička RYTÍŘ HOLÍ, která nám padla na neděli 7.1, nám přináší hodně energie, tak že to moc klidná neděle asi nebude. Budeme pořád někde něco kutit, dělat a vymýšlet. A proč taky ne energie a sil na to budeme mít dost, což je skvělé. ve vztazích si můžeme užít vášnivé chvilky. Nezadaní, pokud vyrazí ven, mohou potkat někoho kdo jim padne do oka a oni jemu. V pracovní oblasti máme pohodu, ale i chuť něco tvořit, což se hodí. V finanční oblasti pozor na ,, vítr v peněžence“, zde bych doporučila se trochu krotit.

Jak koukám bude to moc krásný den, a já vám přej aby se vám dařilo vše co započnete k vaší spokojenosti.

Pokud se potřebujete poradit s kartičkami ráda se vám do nich kouknu. Za tímto účelem doporučuji využít mých NOVÝCH SLUŽEB, které jsou za výhodnou zaváděcí cenu. Těším se na vás.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 7.1.2024