Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 7.6.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

na úterý nám padla kartička VĚŽ, její energie jsou o samostatnosti, ale i o dovršení cíle a srovnání hodnot. Citlivější jedinci se mohou cítit osamoceni, ale to nevadí. Samota je dar, kdy získáme čas na přemýšlení a věnování se sami sobě a svým snům. Hezky si vše naplánujme a pak vyrazme v rámci svých možností si vše realizovat. Je jasné, že dvacetiletá holka bude mít jiné sny oproti dámě v letech, ale vždy je dobré snít a plnit si to po čem toužíme. Jinak to bude dobrá den, bude se dařit hlavně v práci, kdy dostaneme možnost ukázat co v nás dříme, v bussinese se můžeme těšit z příjemných úspěchů a naše snaha bude korunována obměnou. Tak že tomto směru hodně dobré.

Já osobně dám přednost samotě a klidu na zahrádce a rýpání se v zemi, tedy až udělám všechny ty objednané výklady na které se moc těším.:)

Přeji vám nádherný den, hodně pohody lásky a pokud se potřebujete poradit s kartičkami, moc ráda se vám do nich kouknu a povím co v nich je, ale i co vám radí aby zase bylo dobře. Proto taky mou práci tak moc miluju. 🙂

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 7.6.2022