Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 8.10 – 9.10.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

predikci na ÚPLNĚK V BERANU máte už hotovou a můžete si ji v klidu prostudovat. Je to trošku náročné, ale co není v dnešní době.

Dnes nám vládla karta KŘÍŽ, karma jak vyšitá a spolu s ní i čištění. Hodně nám s tím pomůže ÚPLNĚK V BERANU, kdy dojde k syrové revizi života a všechny pozlátka budou odstraněna, abychom viděli jak to s námi doopravdy je. Že to není příjemné říkat nemusím, ale jak jinak nás má život nakopnout abychom konečně začali jednat? Jedině tak tak, že dostaneme přes držku jinak to s námi nejde. Ano, bolí to a pokud to co se ukazuje nezměníme bude to v budoucnu bolet ještě víc. Já jsem dnes zaťápla Vánoce, prostě dárky a lítání kolem plotny nebude, už proto, že můj milovaný a jediný syn si jen otvírá hubu a chová se jak hovádko boží. Tak proč se snažit. Fajn, jeden krok za mnou. Dalším krokem je, že jsem se rozhýbala a začala něco se sebou dělat, najala jsem si trenérku a vyrazila do posilovny – je čas více myslet na sebe. Doba kdy jsem jen žila pro rodinu skončila a toto je další krok v mých změnách. Myslím, že tak to bude u většiny žen které žili jen rodinou, ne jen to, že budou nucené otevřít oči, ale i udělat změny.

Na zítra máme další výživnou kartičku KOSA, ale naštěstí jí doprovází karty KLÍČ + SLUNCE + SRDCE, které vypadli při míchání. Sice tyto změny budou razantní, ale povedou k nastolení harmonie jak v nás, tak v našich životech. Skončil čas jednostranného dávání  a nastal čas dát i tuto oblast do rovnováhy. Tak že ti co jen braly budou muset vracet. Že se jim to nebude líbit říkat nemusím, ale tak či tak vracet budou muset.

Přeji vám krásný den, hodně pohody a radosti.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 8.10 – 9.10.2022