Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 8.3.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

na e-shopu máte k dispozici bylinky PRO ZVÍŘÁTKA, konečně se povedlo sehnat kvalitní a účinné preparáty. Hurá, fakt mám z toho velkou radost, protože sama mám 5 zvířecích miláčků a raději než léky do nich dávám bylinky, ale jak sami víte někdy to není lehké. Tyto bylinky jim chutnají a slupnou je jak malinu, tak že super.

Tak novinky máme za sebou a jdeme na kartičku dne. Na zítra nám padla karta LILIE, někdo tuto kartu nemá rád, vidí v ní potíže, jelikož mám ráda čistotu ducha i jednání, tak tuto kartičku vidím velmi pozitivně. Ono je to otázka pohledu a toho co chceme v katě vidět, ale to platí i v životě.

Karta LILIE se pojí s rodinou, rodovou linií, ale i s intimním životem párů. Mám ji ráda, jelikož reprezentuje čestné a čisté jednání, které přináší mír v srdci a klid v duši, což v dnešní době je potřeba.

Můžeme se těšit na krásný den, kdy by se nám mělo dařit ve všech oblastech života a to vám z celého srdce moc přeji.

Pozor bychom si měli dát jen na studené meze a nespořádaný intimní život, kdy má jedna bytost více partnerů a tím pádem lže na všechny strany. ne jen že je tu riziko návštěvy venerologa, ale i toho, že to vše jednou praskne , což klidně může úterý stát a dotyčná bytůstka může pěkně dostat přes čuňu a to jak fyzicky tak i jinak….

Přeji vám, aby tento dne byl nádherný, aby se vám dařilo a bylo vše v pořádku.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: AKCE NA KARTIČKY ZATÍM JEŠTĚ BĚZÍ!!! A NA KURZ KARET LENORMMAND JE VOLNÉ POSLEDNÍ MÍSTO!!!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 8.3.2022