Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 8.6.2023 – 9.6.2023

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes jsme měli kartu MRAKY a to jak na obloze, kdy bylo trochu dusno a pod mrakem, tak i v energiích. Chtělo by to příjemná rána a sluníčko. I lidé byli nevrlí, a protivní, jediné co jsme s tím mohli dělat bylo nepřipouštět si jejich ,, štěkání“ a jít prostě dál. Sice se nám starosti hrnuli, ale je dobré že za každým mrakem je schované sluníčko a vše se nám dařilo v rámci možností nějak zvládnout. I přesto, že to byl náročný den, byl požehnaný další zkušeností a my jsme se posunuli dál. Dnes nebylo dobré moc utrácet, holdovat alkoholu a hádat se mohlo to udělat více zla něž jsme čekali. Věřím, že vše jste s kytičkou zvládli a je zase dobře.

Zítra 9.6.2023 nám vládne karta DŮM, chce se mi říct, díky Bohu za ty dary. Energie této kartičky jsou uzemňující, směrují k majetku, finanční a materiální hojnosti, ale i k rodině a stabilitě. Dařit by se mělo ve všech oblastech života, dokonce bude možnost si v klidu sednout a ,, vyčistit si stůl“. Někdy je potřeba udělat si úklid jak v sobě, tak ve svém okolí či domově a vyházet všechno to nepotřebné harampádí pryč. Když to zkusíte uvidíte, jak se vám uleví a začne všude proudit příjemná energie.

Přeji vám krásné dny, hodně lásky, pohody a klidu. Pokud se chce poradit s kartičkami co a jak dál, ráda se vám do nich kouknu, stačí využít , která teď běží.

Novinka je, že jsem po ofiko rozvodu, změnila pracovní jméno na Blanka Magicstar, je to jako dřív. 🙂

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 8.6.2023 – 9.6.2023