Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 9.1.2024

Krásný a spokojený den vám všem,

než začnu ráda bych vám všem podělovala za komentáře, podporu a za sdílení.  Velmi si vaší podpory vážím.

Někteří z vás se ptali kdy budou videa. Už to chystám a byla bych ráda, kdyby jste mi poslali dotazy, jako inspiraci, na co mám dělat kolektivní výklad. Např na lásku, peníze, práci, nebo všeobecně na daný čas jako měsíc. Budu ráda, když mi píšete co by vás nejvíce zajímalo, protože témat je opravdu nepřeberné množství.

Tak a jdeme na kartičku dne.

Na zítra 9.1.2024 nám padla kartička KRÁL POHÁRŮ. jsou to velmi krásné harmonické a láskyplné energie. Mělo by se dařit hlavně ve vztahové oblasti ve které bychom se měli cítit velmi dobře. Vztahy jsou spojeny i s prací, tak že i zde budou energie úspěchu a peněz ovlivněny touto nádhernou kartičkou. Mělo by se tedy dařit jak na poli práce, vztahů, tak i po finanční stránce. Hlídat bychom si měli zasněnost a být trochu nohama na zemi, protože tyto energie lákají k letu v oblacích. Ale to zvládneme co myslíte? 🙂

Afirmace na dnešní den je: ,, Nalézám na společné cestě přátele, jejichž blízkost a podpora mi pomáhají.“

Přeji vám velmi krásný den plný lásky a přátelských energií. Užijte si ej naplno. 🙂

Dovoluji si vás upozornit na NOVOU SLUŽBU, a to na TELEFONICKÝ VÝKLADY Z KARET 1 -3 DOTAZY. Tuto službu jsem udělala pro některé mé klientky, které měli třeba jen jeden dotaz a mě se zdálo zbytečné, aby platili celou půlhodinu. Myslím, že jsem jim tím udělala velkou radost, protože právě tato služba je hodně oblíbená. Pokud i vy máte jen jednu otázku a rádi by jste se na ní zeptali a popovídali si o ní spolu s výkladem. Ráda si na vás udělám čas. Objednat se můžete ZDE.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 9.1.2024