Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 10.4. – 16.4.2023

Krásný a spokojený týden vám všem,

předpověď na úplněk jsem nestihla, nevadí, beru to tak, že to tak mělo být a nějak se tím netrápím. Za to vyšel čas na tuto předpověď a to je hlavní. Tak jdeme na to.

V pondělí 10.4.2023 nám vládnou energie karty ČÁP. Jedná se o čisté energie života, nových možností a plánů. V tento den je dobré čarovat na to co by jste chtěli aby se realizovalo – např. nová práce.  Celkově bude pondělí trochu více sváteční a to díky Velikonocům, ale i díky energiím které tomuto dnu budou přát. Dařit by se mělo ve všech oblastech života.

Úterý 11.4.2023 se ponese v duchu karty ZAHRADA, které přeje společenským setkáním, dobré práci, příjemným vztahům a pospolitosti. Mělo by se nám dařit vše na co sáhneme a vnitřní stav posílí spokojenost a prosperita.

Ve středu 12.4.2023  nás potěší energie mi karta PÁN. Můžeme tento den využít k vnitřnímu ale i vnějšímu nasměrování, kdy si vybereme cíl – plán a za ním půjdeme. Celkově by se mělo dařit ve všech oblastech života.

Čtvrtek 13.4.2023 nám trošičku pokazí energie karty MĚSÍC, tak pozor na unáhlená rozhodnutí, nepůjčujte peníze a raději s nimi rozumně zacházejte. Ve vztazích pozor na nedorozumění, pokud ale využijete energii karty MĚSÍCE k romantickému posezení ve dvou, otevřete si lahvinku vína, zapálíte svíčky a budete se věnovat jeden druhému, můžete prožít krásný večer.

Pátek 14.4.2023 se ponese v duchu štěstí, které nám přinese karta JETEL. Těšit se můžeme z příjemného vnitřního nastavení, tak si to nenechme nikým a ničím kazit. Dařit by se mělo ve všech oblastech.

V sobotu 15.4.2023 nás potěší karta JEZDEC, den uteče jak voda, ale zase na druhou stranu tyto energie přejí cestování, výletům a celkově pohybu. Těšit se můžeme z příjemného dne kdy i práce půjde pěkně od ruky.

V neděli 16.4.2023 nás usadí energie karty KOTVA, která je spojená se stabilitou a zakotvením. Den to bude příjemný, dařit by se mělo jak po pracovní stránce tak i vztahové, potažmo finanční.

Jako vždy je hotová JARNÍ AKCE, ještě ji nechám přes Velikonoce běžet, tak že kdo chcete udělat kartičky doporučuji si pospíšit, pak zvednu ceny zpět na původní částky.

Děkuji za vaše pozitivní ohlasy na mé články a předpovědi, které zveřejňuji ve svém volném čase a jak praví jedno moudré přísloví: ,, VYDANÁ A PŘIJÍMANÁ ENRGIE MÁ BÝT V ROVNOVÁZE.“ a aby tomu tak i bylo a my neměli mezi sebou energetický dluh můžete tuto mou bohulibou činnost podpořit libovolnou částkou zaslanou na účet 2302504326 / 2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce. Děkuji Vám za vaši podporu.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 10.4. – 16.4.2023