Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 11.9. – 17.9.2023

Krásný a spokojený týden vám všem,

další týden před námi, tak se pojďme podívat co nás čeká a co nám kartičky radí.

V pondělí 11.9.2023 máme kartu PÁN, je to hodně energická karta. Jak si tento týden nastartujeme tak se nám bude dařit. Kartička PÁN přeje práci, vydělávání peněz, ale i  určení cíle, nasměrování a jeho realizaci. Trošku budeme myslet na sebe, což není na škodu pokud jde o sebe zajištění vzdělání, nebo plněné přání. V tom případě je to v pořádku. Jediné co bychom si měli hlídat je sobeckost, narcizmus a vztek. Ne vždy se bude vše dařit dle našich představ, ale i to je v pořádku, je to posun – lekce našeho sebe zdokonalování. Místo vzteku je dobré si sednout zamyslet se proč to nejde a pak jednat.

V úterý 12.9.2023 máme kartu DŮM. Energie stability a rodiny, ale i majetku. Dnes by se mělo dařit vše co děláme a to jak v pracovní tak i vztahové oblasti.  Což je příjemné a konečně si užijeme trochu toho klidu a pohody. No, bylo na čase.

Středa 13.9.2023 se nese v duchu karty DÍTĚ. Bude to hezký den, hravý, plný pozitivní energie a záleží na nás jak si jej užijeme a jak se k daným okolnostem a situacím postavíme. Vždy máme na výběr.

Čtvrtek 14.9.2023 bude též hezký. Máme kartu LOĎ, která přeje práci, financím a všemu možnému podnikání. Dařit by se mělo i ve vztazích. Hlídejme si jen shon a berme si toho tolik kolik zvládneme.

V pátek 15,9.2023 nám vládne karta STROM. Úžasná den na procházky v přírodě. Dařit by se mělo ve všech oblastech života a pokud tyto energie využijeme můžeme získat stabilitu a klid v životě. Tedy aspoň na chvilku než se zase něco semele.

Na sobotu 16.9.2023 máme kartu RYBY. dobrý pohodový den, který přeje hlavně financím, ale i pocitu štěstí, pohody a dobrým mezilidským vztahům. Tento den je též dobré jít do přírody, nejlépe k vodě, např. ve formě procházky.

V neděli 17.9.2023  bude přáno vztahům a to díky kartě PTÁCI. Tyto energie přejí přátelským setkáním, radosti a pospolitosti. Jediné co bychom si měli hlídat je střídání nálad. Tak buďme pozitivně naladěni.

Tento týden je opravdu vydařený a přeji vám aby se vše dařilo jak si zasloužíte.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 11.9. – 17.9.2023