Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 12.12. – 18.12.2022

Krásné a spokojené dny vám všem,

máme za sebou 3. Adventní neděli a zase jsme ke konci roku blíž. Pojďme se tedy podívat co nám přinese tento týden.

Pondělí 12.12.2022 vládnou energie karty RÁKOSKA, můžeme pocítit trošku vnitřního neklidu, ale spíše nám tyto energie půjdou na krk a nosohrtan, což může znamenat rýmu, prochladnutí a bolesti v této oblasti., tak že angína či chřipka s pěknou rýmou mohou být na spadnutí. Jinak ve vztazích opatrně lidé budou podráždění, v práci platí to samé a ve finanční oblasti si spíš penízky u sebe držte.

V úterý 13.12.2022 se můžeme těšit z energií karta STROM, která přináší prosperitu, penízky, dobré mezilidské i pracovní vztahy. Po zdravotní stránce i zlepšení stavu.

Ve středu 14.12.2022 máme kartu karmického KŘÍŽE, co se dá dělat. S koncem roku je třeba čistit, ukončit nefunkční záležitosti, věci kde jsme nespokojení a kde nás to ubíjí. Že se poslední dobou s rozvody roztrhl pytel říkat nemusím. Oni prostě ti chlapy tu transformaci nedávají a chovají je ,, zvláštně“, jenže vstup do ,,nového věku“ bez toho aby se změnili i oni a nebyli takový sobci prostě nejde. V finanční oblasti si hlídejme peníze, mohou přijít nečekané výdaje a ve vztazích mějme spíše nadhled. Zdravotně si hlídejme páteř v oblasti kříže.

Ve čtvrtek 15.12.2022 nás zahalí svým tajemstvím karta KNIHA, tato kartička přináší pochopení věcí souvisejících, poznání, přináší i učení. Též je spojena se soudy a soudními spory. Ve vztazích tedy našlapujme opatrně. V práci i obchodě to nepůjde jak chceme, ale stačí něco změnit a hned vše pojede jak na drátkách. Ve zdraví pozor na psychosomatické projeví nemocí, to vám vaše duše říká, že něco není v pořádku.

V pátek 16.12.2022 máme velmi hezkou kartu LILIE, její energie přejí setkání s lidmi, dokonce i novým láskám, rodině a přátelským vztahům. V finanční a pracovní oblasti by mělo být vše v pořádku. Zdravotně si hlídejme pohlavní orgány, ukazuje se prochladnutí.

Na sobotu 17.10.2022 máme kartičku LIŠKA, tato karta přeje hlavně obchodníkům a evidentně se dočkají nějaké slušné tržby. Ve vztazích se zvedne komunikace, ale pozor i lstivost a tajnůstkářství. |Než na něco kývnete, zamyslete se nad tím co to přinese vám. V finanční oblasti si hlídejte ceny. Ve zdraví rýmy a bolesti v krku.

Neděli 18.12.2022 ovládne karta ZAHRADA, která je spojená se společenským životem, návštěvami, večírky a celkově setkáním s přáteli a rodinou. Den to bude příjemný, nálada dobrá.

Přeji vám krásné dny.

Ptáte se zda i letos bude PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2023. Ano, bude hotová během tohoto týdne, tak sledujte moje stránky, ať vám neunikne.

S láskou

Blanka Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 12.12. – 18.12.2022