Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 13.2. – 19.2.2023

Krásný a spokojený týden přeji vám všem,

omlouvám se za zpoždění. Tak abych to nezdržovala hned se na kartičky vrhnu, taky jsme napnutá co vyleze.

Pondělí 13.2.2023 vládla karta CESTY – rozhodování. tak, že jsem byli postaveni před malé či větší situace a museli jsme se rozhodnout co tedy dál. Někdy to rozhodování není jednoduché, vím, máme rádi svůj zběhnutý stereotyp, svoje jisté a neradi měníme. Dá se říct, že tom ,, starém“ je nám dobře, ale někdy přijdou okolnosti, které nás nutí něco udělat. Jinak to byl poklidný den, kdy se přiměřeně dařilo ve všech oblastech a hodně záleželo na našem rozpoložení, podle toho se odehrávalo vše ostatní.

V úterý 14.2.2023 se můžeme těšit z příjemné karty LOĎ, přináší nám možnost rozvoje v finanční, pracovní ale i obchodní oblasti.  Je tedy dobré tyto energie využít na maximum. Ve vztazích by měla být docela dobrá nálada, ale pozor na soutěživost  a to hlavně v pracovních vztazích. Je lepší vsadit na spolupráci a vzájemnou výpomoc.

Ve středu 15.3.2023 máme opět kartičku CESTY, koukám, že možností se rozhodnout a pochopit, že něco není v pořádku, budeme mít tento týdne dost. Tak snad vše dopadne dobře, i když to uvidíme časem, zda naše rozhodnutí a plány byly dobrá volba. Jinak den to bude umírněný, spíše se vše bude odehrávat dle našeho vnitřního nastavení a podle toho si přitáhneme i dané situace. Přeji aby vaše nastavení bylo v lásce a pohodě.

Ve čtvrtek 16.3.2023 nás trochu ,, potrápí“ karta LIŠKA. Pozor tedy na různé ,, výhodné nabídky“ nezapomínejte, že to co se tváří zadarmo nebo skoro zadarmo, stejně zaplatíte a to několikanásobně. Nepodepisujte tento den smlouvy a když musíte, pořádně si je pročtěte ( i malá písmenka ). A v řečeném raději vše dělte dvěma, nevěřte slibům a spíše buďte opatrní.

V pátek 17.3.2023 nás potěší energie karty KOTVA, která je spojená s finanční a materiální stabilitou. Též nosí nějakou tu korunku navíc, ale hlavně budeme mít pocit, že je vše tak jak má být, což je super.

Sobota 18.3.2023 se opět nese v duchu karty CESTY, i zde se setkáme s tím, že budeme muset něco řešit, rozhodovat se a dělat kompromisy. Po pravdě někdy je dobré se zastavit, udělat si čas pro sebe a vše si v klidu v hlavě srovnat. Hlavně tento týden bude v tomto směru dost náročný, jak tak koukám, nenechají nás nahoře vydechnout.

V neděli 19.3.2023 na nás koukne karta PÁN. No, to už je trošku lepší, ale i tak je to karta nasměrování, což po rozhodování automaticky nastává. A my už budeme muset vědět co chceme, kudy půjdeme a jak bude přibližně probíhat naše cesta životem. Tento den by měl přát všem co se nebojí změn, vědí co chtějí a rozhodně si jdou za svým. Ve vztazích pozor na ego, mohlo by se vymstít pokud jej pustíte moc na špacír. Jinak to bude pěkný den.

Přeji vám hodně lásky, pohody a klidu. Pokud chcete vyložit kartičky doporučuji využít právě probíhající

VALENTÝNSKOU AKCI .

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 13.2. – 19.2.2023