Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 13.3.- 19.3.2023

Krásný a pohodový týden vám všem,

už se těšíte? Já neskutečně. Tak jdeme se kouknout co nás příští týden čeká. 🙂

Pondělí 13.3.2023 máme velmi hezkou kartu DÁMA. Jsou to velmi ženské a příjemné energie, které nám mohou pomocí intuice a jemnosti, prožít velmi příjemný den. Ženská energie je spojena s Měsícem, jeho silou, ale i magií. Proto jsou muži ženami tak fascinování. 6enská energie je přijímající, dokáže být aktivní, hlavně na citové úrovni, proto my ženy vše víc prožíváme a též se víc něčím trápíme než muži. Ale dnes dejte přednost kráse, jemnosti, ženskosti a hlavně své intuici – citu, dovede vás k příjemně prožitému dni, kdy by se vám mělo dařit na všech úrovních života.

Úterý 14.3.2023 nás ,, potěší“ svou energií karta LIŠKA. Sice tato kartička přeje komunikaci, ale i tak pozor na prohnanost, manipulaci a nasměrování tam kam nechceme. Pozor též na ,, papaláše“ či jiné ,, vedení“ aby něco nevymyslelo, co se bude jevit jako dobrá věc, ale ve skutečnosti v tom budou skryté zájmy.  Celkově je dobré vše řečené dělit dvěma a hledat co je za tím skryto. Pozor na finanční oblast a na vyšší výdaje. Pokud budete podepisovat nějakou smlouvu, tak si přečtěte i malá písmenka.

Ve středu 15.3.2023 nám vládne karta LOĎ, jsou to velmi příjemné energie, plné prosperity, hojnosti a úspěchu na pracovním poli. Mělo by se tedy dařit na všech úrovních života. Jediné na co bychom si měli dávat pozor je náš vlastní strach, který může tyto energie blokovat.

Ve čtvrtek 16.3.2023 budou silné transformační energie a to hlavně díky kartě RAKEV. není tedy na škodu si někde v klidu sednout do koutku a popřemýšlet nad našimi přáními, životem a touhami. No, a pak si to srovnat v hlavě a jít dál. Též je dobré si vyčistit v sobě to co vás trápí, např. vztahy. To se dělá jednoduše, napište dané osobě dopis, hezky se tam ze všeho vypište a pak ho odevzdejte Vesmíru přes oheň – tedy spalte a řekněte: ,, Vesmíre odevzdávám ti vše co mě trápilo ve vztahu s osobou XY.“ Ucítíte velkou úlevu.

V pátek 17.3.2023 jsme myslela, že bude veseleji, ale nebude, padla nám karta DOPIS. I když kdo ví jaké budou zprávy které přinese, klidně mohou být i veselé, proč ne. Energie jara nám v této době hodně přejí a máme kousek od JARNÍ ROVNODENNOSTI. I kdyby to nebyli dobré zprávy a je jedno v jaké formě, důležité je se z toho nezbláznit. Být v klidu a s nadhledem si promyslet co a jak dál.

V sobotu 18.3.2023  nás potěší karta RYBY, je to dobrý den, který přeje financím, hojnosti, ale i dobrým vztahům. Co v tento den načnete je dobré dovést do konce, přinese vám to penízky a hojnost, u těch citlivějších i štěstí.

Neděli 19.3.2023 nám zakončí opět osobní karta a to karta PÁN. Týden nám začal krásnými ženskými – Měsíčními energiemi a končí silnou mužskou energií spojenou se Sluncem. Tento den je dobré využít k plánování, nasměrování a k výdělku. Mělo by se dařit hlavně v pracovní a finanční oblasti – pokud si vše dobře nachystáte budou vás energie karta PÁN provázet i dny následující a pozitivně ovlivní i další karty, které budou v příštích dnech.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody, klidu a spokojenosti. Na měsíc březen máte nachystanou JARNÍ AKCI, aby si kartičky mohl dovolit každý kdo to potřebuje.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 13.3.- 19.3.2023