Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 14.8. – 20.8.2023

Krásný a spokojený den vám všem,

máme zde další týden a tedy i novou předpověď tak se pojďme podívat co nás čeká.

Pondělí 14.8.2023 máme kartu RÁKOSKA. Je to trochu hektický, až chaotický den, kdy máme pocit, že musíme vše stihnout, ale čím víc se o to snažíme, tím víc se nám to bortí pod rukama. V takové chvíli je dobré na chvilku se zastavit, pořádně se nadechnout a ,, hodit se do klidu“. Prostě nepropadnout panice, chaosu a vzteku na sebe, že to nezvládáme. Jinak tento den přeje komunikaci, ale pozor na hádky a štítnou žlázu.

V úterý 15.8.2023 nám vládne energie karty HVĚZDY, dá se říct že včerejší chaos je zažehnán a my se začínáme stabilizovat. Je přáno všem oblastem života a tak toho využijte. Trochu na nás padnou energie NOVA VE LVU, který začne zítra, ale o tom v dalším článku ZDE. Hlídat bychom si měli prochladnutí, vím je horko, rádi se svlažíme, ale pozor na dlouhé pobyty ve vodě, už teď se mi ozývají lidé se záněty močových cest a ledvin. Tak opatrně, vše s mírou.

Ve středu 16.8.2023 nám vládne karta DÁMA, je to velmi příhodná karta k dnešnímu dni, kdy máme NOV VE LVU,  navíc díky retrográdní Venuši budeme řešit hlavně vztahy a s pomocí Černé Luny i naše ženství , více v článku ZDE. Může to být hodně emotivní den, kdy se budeme potýkat s našimi pocity a snažit se pochopit proč se nám co děje a co se máme naučit.  Zase na druhou stranu proč ne. Zdravotně si hlídejme pohlavní orgány a ženy hlavně prsa, pokud je chcete mít pěkná, pevná a plná doporučuji AGUAJE – funguje i ve vyšším věku.

Čtvrtek 17.8.2023 bude díky kartě PTÁCI trochu rozlítaný, hlídejme si tedy abychom si toho nevzali moc. V práci stejně jako v životě platí vše s mírou a není na škodu si taky někdy odpočinout a být sám se sebou. Trochu si hlídejme vztahovou oblasti, díky vlivu NOVA VE LVU se nám může stát že vyleze i tento den napovrch to co bychom raději neřešily. Ale nebojte zvládnete to. Zdravotně si hlídejme tlak, na ten je dobrý  extrakt ESPIMORADO.

V pátek 18.8.2023 na nás ,, skočí“ energie karty RAKEV, což může být trošku náročné, jelikož nás povede k ,, nedobrovolným“ změnám v našich životech a to buď přes činy nebo přes mysl, kdy si uvědomíme ,, Takhle ne.“ Což může být dost náročné na psychiku. Pokud budete potřebovat zbystřit mysl a v klidu nad vším si zameditovat nebo zapomenout je vhodný ČAJ ZAPOMNĚNÍ.

Sobota 19.8.2023 taky nebude žádná hitparáda. Máme zde kartu MRAKY a ta může přinést malé ale i velké starosti a problémy, ale zase za každým mrakem je schované slunce, tak že i toto zvládneme a najdeme různá řešení. A pokud ne jsou zde karty a ty vám rády poradí, objednat se můžete ZDE. Jinak tento den si hlídejte plíce, na jejich pročištění je dobrá byl.sm. PRALESNÁ MÁTA, která navíc v tomto počasí i osvěží svou jemnou mentolovou chutí.

A máme zde neděli 20,8,2023 a spolu s ní velmi příjemné a přátelské energie karty PES. Tento den by se mělo dařit hlavně ve vztahové oblasti a jak známo dobré vztahy rovná se dobré obchody a tím pádem svou energií ovlivníme i ostatní oblasti našich životů. Tento den přeje přátelským, obchodním, ale i rodinným setkáním, tak si to užijte. Zdravotně pozor na záněty nosohrtanu, vhodná je prevence, kterou už teď můžete nasadit, než půjdou děcka do školek a škol, např v podobě Dračí krve a CAMU CAMU článek o CAMU CAMU najdete ZDE.

Přeji vám krásné dny, hodně lísky, radosti a pohody v živote.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 14.8. – 20.8.2023