Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 15.4 – 21.4.2024

Krásné a spokojené dny vám všem,

máme tu nový týden a doufám, stejně jako vy, že bude o něco příjemnější než ten který končí. Trošičku nám osudem zamíchalo pondělí, kdy bylo zatmění Slunce spolu s Novem a my byli tlačeni do rozhodnutí, která byla osudová a která ovlivní naši budoucnost. Navíc jsme byli z tohoto nádherného přírodního úkazu trošku unaveni, u citlivějších jedinců se objevili trošku zdravotní problémy a nepříjemnosti v podobě velké únavy, zmatenosti, špatné orientace, nebo omdlévali vyčerpáním či z velkého náhlého úbytku energie. No nebylo to příjemné a následující dny jsme se z toho trošku zotavovali. Co se týká práce, peněz a obchodu, i zde to bylo vše takové zastavené, jako by se nedalo hnout z místa. Zato čas letěl jak blázen , než jsme se nadáli už byl věčer a my měli pocit, že se nic nestíhá. Dovoluji si upozornit, že po tomto ,, zajímavém Novu“ se budou selektovat energie a oddělovat ,, dobro“ od ,, zla“ s čím jsme se asi již v tomto týdnu setkali v podobě kdy nám lidé ukazovali svou pravou tvář  a my se chvilkami nestačili divit, s čím to jsme v kontaktu. Inu i to nastalo a bude se tato věc dít dál, proto si držme své vysoké vibrace, snažme se držet v klidu, nadhledu a harmonii. jen tak se dá nadcházející období zvládnout. 🙂

Tak se pojďme podívat zda bude lépe v následujících dnech.

Pondělí 15.4.2024 se ponese v duchu karty MĚSÍC. V tento den rozhodně nedoporučuji dělat větší investice nebo měnit práci, či podepisovat úvěrové a jiné smlouvy spojené s penězi. Setkat se můžeme i s obavami, kdy naše podvědomí nám může dát témata spojená s naším podvědomým strachem. Např. jak to vše zvládnu finančně, je moje zdraví v pořádku, miluje mě můj partner a je mi věrný, apod. Budou se tedy otvírat témata, která nemáme zpracovaná a která nám mohou nějakým způsobem ukázat, že se jim máme věnovat. Ať se nám v mysli děje cokoliv, rozhodně doporučuji zachovat vnitřní klid, nepropadat panice a vše řešit s nadhledem. Tím uvidíme i souvislosti a budeme schopni se na vše dívat i z jiného úhlu pohledu a pochopit, kde je ,,zakopaný pes“, tedy kde daný problém vznikl, např. v dětství, kdy jsme měli pocit nepřijetí apod. někteří z nás se setkají s déjà vu a budou mít pocit že to v danou chvíli zažívají už jednou zažili. V těchto energiích je to běžné a není čeho se bát, naopak nechte průběh okolností nést časem a poslouchejte svou intuici.

Afirmace na pondělí: ,, Vyrovnávám se se svými obavami a věřím své intuici.“

Úterý 16.4.2024 bude trochu veseleji, ale ne moc. Máme kartu KRÁLOVNA MEČŮ a ta je vždy trošku náročná ohledně komunikace, nasměrování, ale i určení toho co opravdu v životě chceme. Ne co musíme, ale co chceme. Máme v hlavách x programů, které nás nutí dělat věci které ,, musíme“, ale ve skutečnosti jediné co musíme je věnovat se sobě a ,,zachránit“ sebe ne ostatní. To je naše jediná povinnost. To ostatní je jen program, který jsme se naučili. A právě KRÁLOVNA MEČŮ nám ukazuje co je a co není pro nás ,, musím“, ale co je pro nás ,, chci“.  Dnešní den též můžeme tvořit realitu svou myslí a emocemi, půjde nám to skvěle když budeme chtít.

Afirmace na úterý: ,, Jedinou mojí povinností v životě je zachovat věrnost sobě.“

Středa 17.4.2024 bude přát lásce a citům, stejně jako kartička IX.POHÁRŮ. Je to den vnitřní radosti a spokojenosti, kdybychom měli cítit určitý klid a vyrovnanost v sobě samotných. Ale i den kdy se nám daří vše co děláme a to naši spokojenost ještě více zvýší. Dá se říct, že tato kartička je takové malé pokračování dnů předešlých, kdy už víme co chceme, uvědomujeme si co jsme dokázali, známe svou hodnotu a víme, že můžeme jít dál s proudem života. užijte si tento nádherný den. 🙂

Afirmace na středu: ,,Jsem spokojený/á sama se sebou a vnímám s láskou a radostí vše pozitivní co mě obklopuje.“

Ve čtvrtek 18,4,2024 se můžeme těšit z karty MÁG. Jsou to energie velké vnitřní síly, ale i tvoření a realizace našich snů přes magii naší mysli + citů, ale i přes jakoukoliv magii, kterou můžeme v tento den dělat na finance, hojnost a prosperitu. Co dnes zasejeme to v brzké době sklidíme, proto je dobré se směrovat tam kam potřebujeme, ale vždy respektujme vůli jedince a vůli Boží. Je třeba si uvědomit, že jsou věci které mají svůj čas, je třeba aby dozráli okolnosti realizace našich plánů, ale dnes můžeme Stvořiteli, Vesmíru přes rituál či vroucí modlitbu plnou lásky říct jasně co si přejeme a požádat jej o realizaci. Jinak se nám dnes bude dařit ve všech oblastech našich životů, pokud tomu dáme pozitivní myšlenky a energii.

Afirmace na čtvrtek: ,, Jsem plný síly, tvořím, aktivně jdu za svými cíli.“

V pátek 19.4.2024 nám opět vládne kartička MĚSÍC, vzhledem k tomu, že je pátek dnem Venuše, Bohyně lásky, je přáno právě lásce a kouzlům spojeným právě s přičarováním partnera, ale na zlepšení současných vztahů a vztahu sama k sobě. Intuice bude velmi silná, a proto ji využijte na maximum. Ale zase i tento den pozor na podepisování smluv, hlavně úvěrových a na větší investice, nemuselo by se dařit díky tomu, že budeme mít ,, velké oči“, tak opatrně ať nejsme zklamáni. Zato v lásce si užijeme krásu romantiky a spokojenosti v oblasti něžností. Karty MĚSÍC je spojena i s iluzí, tak že neberme vážně co je řečeno, lidé ve slabí chvilce toho někdy napovídají až až. Koukejme se na činy ne na slova.

Afirmace na pátek: ,, V inspiraci nacházím svou sílu, chci se nechat vést svými sny.“

Sobota 20.4.2024 je pod vlivem karty III.MEČŮ. jako by pátek odkryl jistá tajemství, která nám byla doposud skryta. Někde dojde k ukončení jistých záležitostí, hlavně po vztahové stránce, což může přinést zklamání, ale i bolest. Ale to je normální, když něco končí vždy to bolí a vždy jsme zklamaní a připadáme si jak blbci, je to stav kterým se prostě má projít. Vybrečet se vyvztekat, ale uvědomit si že je čas jít dál. Ono vždy když něco skončí je už pro nás připraveno něco nové a kolikrát lepší, jen si to musíme dovolit. 🙂 tento den může být trošku náročný, ale to zvládneme. Pozor též na úrazy, autonehody a finanční ztráty. Dnešní den se čaruje na ochranu a obranu, které právě kartička III. MEČŮ přeje.

Afirmace na sobotu: ,, Jsem připraven/a dělat rozhodnutí bez ohledu na to, jestli budou příjemná.“

A poslední den, den Slunce, neděle 21.4.2024 se ponese v duchu karty II.DUISKŮ. Můžeme se těšit energie harmonie, ale i radosti, pohody. Jako by z nás vše spalo a my jsme si v klidu konečně sedli a odpočívali, čerpali energii na další týden. V tento den je dobré se věnovat sobě, dát do pořádku jak své myšlenky, tak i své pocity. S tím i spojené peníze. Jelikož hojnost přichází jen když hojnost cítíme sami v sobě. Pak se vše daří a jsme spokojeni. Užijte si tento nádherný den plnými doušky. Dnes se může čarovat na vše co chceme aby k nám přišlo a bylo ku prospěchu, lásku, hojnost, prosperitu, krásné mezilidské vztahy, přání a plodnost. 

Afirmace na neděli: ,,S důvěrou, pružně a lehce se stavím vůči proměnlivým událostem života a mám kladný postoj ke změnám a všemu novému.“

Přeji vám moji milovaní hodně lásky, spokojenosti, pohody, ale i síly a odvahy stát si za svým a za sebou sama. Jelikož jediné co zde máte jste jen vy to ostatní může z našich životů odejít a my zůstáváme sami se sebou a se svou vírou či nadějí v lepší zítřky. Pokud budete potřebovat se poradit s kartičkami, moc ráda se vám podívám stačí mi zavolat na tel. +420 739 021 113 ( když vás nezvednu volám zpět ) a nebo mi napsat na mail blankamagicstar@email.cz.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 15.4 – 21.4.2024