Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 16.1. – 22.1.2023

Krásný a spokojený týden vám všem,

máme tu další týden, dobré zprávy jsou že dobrý, tedy z mého pohledu kartářky a astrologa. Tak jdeme na to.

Pondělí 16.1.2023 máme kartu CESTY, je to karta rozhodování, ale i pochybností, zda to co jsme udělali děláme správně. Můžeme mít v sobě trochu chaos ale i zároveň mít chuť vyřešit danou situaci jednou pro vždy. V práci by se mělo dařit, i když i zde budeme přemýšlet o změně, ve vztazích nás může někdo štvát a budeme mít chuť si to s ním vyříkat. Zdravotně hlídejme cévy a žíly.

V úterý 17.1.2023 mám vládne karta HORA, tato karta je sama o sobě spojená s těžkostmi, ale když jsem si ,, hodila“ rozklad, tak to není tak zlé. Budou sice drobné překážky, které nás posunou o kousek dál, ale zvládneme je. Ve vztazích doporučuji si poslechnout náhled druhé osoby, ale místo reakce spíš počkat a zamyslet se nad sdělením. V práci nás to moc bavit nebude, s financemi opatrně. A zdravotně hlídejme kosti, ukazují se úrazy.

Ve středu 18.1.2023 je už veseleji, vládne nám karta LILIE. Tato kartička je spojena s rodinou, ale i s mileneckými vztahy. Tak že pokud někoho hledáte je to dobrý dne se podívat po okolí co se nabízí a seznámit se s někým. My zadaní si zase budeme hýčkat rodinu a utužovat vztahy, což je velmi dobré. V práci by to mělo být v pohodě, dokonce i trocha srandy. V finanční oblasti je hojnost a ve zdraví si hlídejme prochladnutí pohlavních orgánů. Tak nesedejte na studené.

Ve čtvrtek 19.1.2022 nám vládne karta PES. Což je karta věrných přátel a přátelství. Jsou to velmi hezké energie, přát by mělo hlavně vztahové oblasti, tak si to užijte. V práci by se mělo dařit, v obchodě a financích též ( v rozkladu jsou moc hezké karty, tak nám je přáno ). ve zdraví jen pozor na nosohrtan a uši, jinak řečeno na rýmu a prochladnutí dutin.

V pátek 20.1.2023 nám vládne karta KOSA, končí pracovní týden tak to je příhodná karta. Karta KOSA usekává, ukončuje, tak že pokud chcete s něčím skoncovat máte zde dostatek energie to udělat. Jinak si dejte pozor ve vztazích, ale i v práci, vyhněte se rychlým úsudkům a unáhlenému jednání. Ve zdraví pozor na úrazy.

V sobotu 21.1.2023 máme kartu ZAHRADA. Jeden můj známý této kartičce říká ,, mejdanová karta“, nedivím se má s tím trochu spojitost. Karta ZAHRADA přeje společenským setkáním, komunikaci s přáteli a dobrým mezilidským vztahům. V práci by se mělo dařit, jsou zde velmi pěkné karty v rozkladu. Máme tu i hojnost, což je super. jen ve zdraví pozor na úrazy z opilosti.

V neděli 22.1.2023 máme kartu PÁN, pozor tedy na játra a oblast solaru. Jinak to jsou energie vůle a plánování, potažmo jdu si za svým. Ale pozor nechoďte přes ,,mrtvoly“, dost by se vám to vymstilo. Jinak den to bude velmi hezký, pohodový a vše by se mělo dařit.

Přeji vám všem krásný a pohodový týden.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 16.1. – 22.1.2023