Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 17.7. – 23.7. 2023

Krásné letní dny vám všem,

jako každé pondělí přicházím s předpovědí na tento týden. Tak jdeme na to.

Hned v pondělí 17.7.2023 nás ovlivní NOV V RAKU, článek najdete ZDE. Spolu s ním se na nás směje kartička PES, která je velmi přátelská, má příjemné energie a tím pádem dedukuji, že ono zpracování vztahů, které nám NOV V RAKU hezky podstrčí pod nos bude příjemné a v přátelském duchu. Ano, je třeba být na sebe a své okolí milý. 🙂 Tedy hlavně na sebe protože to co vyzařuji, to dostávám a ve vztazích to platí dvojnásob.

V úterý 18.7.2023 máme kartičku CESTY, ze se budeme rozhodovat co a jak dál. Pod vlivem NOVU V RAKU to půjde po vztahové linii, ale pozor vztahy, hlavně ty obchodní taky nosí peníze, tak se pořádně rozmyslete s kým danou smlouvu – dohodu v budoucnu podepíšete, koho odstavíte a s kým pojede dál. Je to den přemýšlení nad vaší budoucností, tak k sobě buďte upřímní.

Středa 19.7.2023 se ponese v duchu upevnění a kořenů, což karta STROM jasně naznačuje. V životě je třeba být upevněn a to jak energeticky tak i materiálně. nezapomínejme ani na naše kořeny v podobě předků, díky kterým máma tato těla, zkušenosti – rodovou karmu, ale i možnost žádosti o pomoc a ochranu. To neznamená, že když tu fyzicky nejsou že nemohou pomáhat, kolikrát víc jak v tomto hmotném světe. Jinak den to bude dobrý, bude přát obchodu, majetku, financím a pevným vztahům.

Čtvrtek 20.7.2023 tu máme kartičku HAD, pozor tedy na faleš a manipulaci, ale i na deprese a svou psyché – někdy si pod návalem těžké negativní energie v podobě pocitů škodíme víc než náš největší nepřítel. Ne zbytečně se říká, že největším nepřítelem je STRACH. Ten spolu s dalšími pocity může našim životem pěkně zamíchat a většinou ke škodě dané bytosti. Tak že pokud něco řešíte dělejte to s čistým srdcem a čistou myslí.

Pátek 21.7.2023 bude už trošku lépe, máme kartičku LOĎ. Ta přeje cestování, dobrým obchodům, ale i pocitu štěstí a klidným vztahům – tedy pokud nevplujete na rozbouřené moře pocitů a citů. Tento den by měl být příjemný, pohodový a po pravdě co víc si na začínající víkend přát.

Karta DŮM nám zpříjemní sobotu 22.7.2023. Bude se jednat o uzemňující energie, měly bychom se věnovat péči o své domácnosti, zahrádky ale i rodině a našim přátelům – upevnit tak naše vztahy a být si lidsky blíž.

V neděli 23.7.2023 máme kartu SLUNCE, jsou to velmi silné energie hojnosti, což je super, protože jde měsíc do úplňku a my můžeme čarovat na hojnost, prosperitu a bohatství. Mimochodem neděli vládne i planeta SLUNCE, tak že doporučuji tyto skvělé energie využít k čarování, rituál na hojnost dodám během týdne, nebojte v čas se na něj nachystáte. stačí sledovat mé stránky, aby vám rituálek neutekl. Jinak den to bude super a je jen na nás zda si ho pokazíme nějakou hloupostí.

Přeji vám krásné dny, hodně radosti, pohody, klidu a spokojenosti.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: Běží POSLEDNÍ TÝDEN kdy dělám AKCE NA KARTY a kdy se můžete přihlásit na STUDIUM KARET LENORMAND za ZVÝHODNĚNOU CENU. Pak už zase pojedu až do příštího léta dle starých cen. Tak toho využijte, dokud AKCE BĚŽÍ!!!

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 17.7. – 23.7. 2023