Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 2.1. – 8.1.2022

Krásný a s pokojený rok 2023 vám všem,

PŘEDPOVĚĎ NA MĚSÍC LEDEN je dobrá, tak se koukneme jaký bude tento týden jednotlivě po dnech.

 

Pondělí 2.1.2022 vládnou energie karty MYŠI, spíš zde jde o to, že se nikomu nic nechce, ještě by nebylo na škodu si dát další den oddych a odpočívat. Taky trochu může pozlobit trávení, jelikož jsme přežraní a všelijakými dobrotami z předešlých svátků, proto ej dobré si dát lehčí stravu nebo pár dní půst. Celkově si spíše budeme energii šetřit, tak že se spíše schováme do svého koutku a budeme odpočívat, než abychom ji vynakládali. Zase odpočinku není nikdy dost.

V úterý 3.1.2022 máme kartičku KYTICE, trávení sice ještě trošku potrápí, ale už bude lépe. Hlavně pocit přívalu energie a chuti něco dělat i vtahy budou hezké, harmonické. Tak že pohoda a klid. V práci by se mělo dařit, finančně je to dobré, je zde prosperita a hojnost.

Ve středu 4.1.2022 nám karta PÁN  dodá trochu víc sebedůvěry a elánu realizovat naše sny, ale i ukončit věci nefunkční a jít dál. Bude zde silná aktivace oblasti v solaru, což je skvělé na posílení vůle, víry v sebe a hlavně plnění si přání – od toho taky solar máme. Ve vztazích by mělo být dobře, jen nezapomeňte myslet na sebe a nenechte sebou manipulovat. V práci, obchodě i po finanční stránce se bude dařit, je zde úspěch, hojnost, prosperita, tak toho využijte.

Ve čtvrtek 5.1.2022 se můžeme těšit z energií karty SRDCE. Konečně přichází velmi hezké energie, které přejí jak krásným vztahům vně tak i uvnitř nás. Dařit by se mělo ve všech oblastech života a moc vám přeji aby jste si tyto nádherný energie užili. Zdravotně si hlídejme srdce.

V pátek 6.1.2022 máme kartu DOPIS, přináší zprávy, zda budou příjemné či nikoliv hodně záleží na našem vnitřním postoji. Celkově je tento den v neutrálních energiích, tak že hodně záleží na nás jakou nohou ráno vstaneme z postele. Tak že si hned jak otevřeme oči nastavme, že nás čeká skvělý den plný pohody, klidu, prosperity, radosti, hojnosti a lásky. Vždy máme volbu a dnes si to můžeme prubnout. 🙂

V sobotu 7.1.2022 v neděli 8.1.2022 máme opět kartičku SRDCE, paráda. Bude to velmi hezký den plný pohody, klidu a radosti. Hlavně ve vztahové oblasti se bude dařit a jak vše souvisí se vším tak i dobré vztahy nosí hojnost tedy peníze a spokojenost a úspěch v práci. Užijte s báječný víkend.

Přeji vám krásný týden hodně pohody, lásky, klidu, hojnosti a radosti.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 2.1. – 8.1.2022