Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 20.2. – 26.2.2023

Krásný a spokojený den vám všem,

pomalu se nám blíží konec února. Čeká nás poslední únorový týden, tak se pojďme podívat co pro nás Vesmír nachystal.

Pondělí 20.2.2023 ovládnou energie karty SLUNCE, sice pravděpodobně bude pršet, ale celkově energie budou přející a zažehnou naše vnitřní SLUNCE. Díky tomu se nám bude dařit ve všech oblastech života a přinese nám toto ,, naladění“ úspěch a spokojenost.

V úterý 21.2.2023 se můžeme těšit z dynamických energií karty PÁN, jsou to hodně podobné energie jako v pondělí, jen s tím rozdílem že už musíme vědět co chceme a pomocí své vůle – centrum v solaru, se nasměrujeme k daným plánům a cílům. Pozor tedy na to co si přejeme, na co myslíme a kam dáváme energii. Mohlo by se nám to dřív nebo později vyplnit.

Ve středu 22.3.2023 máme velmi hezké energie karty RYBY, která přeje spokojenosti v finanční oblasti, přináší úspěch v práci, ale i v osobním životě. Je dobré tyto energie využít na maximum. Můžete se tím trošku zajistit.

Ve čtvrtek 23.2.2023 tu máme kartu RÁKOSKY, tak že vymeteme nějaký ,, bordel“ ze svého života i ze sebe samých. Nebude to lehké se rozhodnout udělat si v životě trochu pořádek, ale někdy je to třeba. I když je to bolavé a přináší tato činnost zpočátku vnitřní chaos a neklid. Ale jsme silní a šikovní. To co nás nezabije nás jen posílí. 🙂

V pátek 24.2.2023 tu máme kartu CESTY. Dá se říct, že tato kartička, stejně jako tento den, navazuje na karty předešlé a my se budeme na rozcestí rozhodovat kudy půjdeme. Je tedy na nás zda rovně, do leva, do prava, jediné co nemůžeme je couvat zpět.  Cesta zpět nebude možná a pokud se jí vydáme budeme muset počítat s následky, které nebudou zrovna příjemné.

V sobotu 25.2.2023 se setkáme s falší v podobě karty LIŠKA. Hlídejme si proto své okolí, hlavně to co je řešené dělme nejméně dvěma a sliby berte jako něco co vlastně ani nebude. Vždy hledejme proč to ten člověk dělá nebo říká, co má ,, za lubem“. A pozor ne vždy dané obchody – dohody musí být výhodné i pro vás. Tak opatrně.

V neděli 26.2.2023 s prosperitou v podobě karty LOĎ. Bude to velmi dobrý den na cestování, ale i na obchody, přípravu do práce a mezilidské vztahy. Těšit se tedy můžeme z hezké neděle.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody a kdo jste nestihl VALENTÝNSKOU AKCI, tak ještě máte šanci. Prodloužila jsem ji.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 20.2. – 26.2.2023