Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 21.11. – 27.11.2022

Krásný a spokojený týden vám všem,

po týdnu, kdy  se mi po vás stýskalo, jsem opět zde a spolu se mnou kartičky které nám poví jaké energie využít ve svůj prospěch a co si ohlídat. Tak jdeme na to.

Pondělí 21.11.2022 nám vládne karta LILIE. Je to velmi příjemná kartička, přeje celé oblasti života, tak že by se nám mělo dařit, jak v práci, obchodě, po finanční stránce, ale i ve vztazích. Tato kartička je též spojena s rodinou a jejím stmelením, což je v této době velmi důležité, je třeba aby rodiny drželi při sobě a navzájem si pomáhali – tedy pokud to je možné. Ve zdraví si hlídejme pohlavní orgány, které mohou velmi rychle prochladnout. Proto nedat na studené a teple se oblékat.

V úterý 22.11.2022 nám vládne kartička DŮM. I její energie jsou spojené s rodinou ale i s majetkem, domovem. Je to karta stability, pevných základů a hojnosti. Pokud dnes rozjíždíte nějaký projekt bude mít budoucnost, ale je třeba aby jeho základy byli pevné, postavení na skále. Tento den též přeje pevnému zdraví, popřípadě zlepšení zdravotního stavu, přináší ,, hojení“ ran a to jak na těle, tak i na duši.

Ve středu 23.11.2022 se můžeme těšit z energií karty LOĎ, které přejí podnikavcům všeho druhu. Tato kartička přináší úspěch v práci, v obchodě, požehná i drobným živnostníkům a malým firmám, což je v dnešní době zapotřebí. Ve vztazích by měla vládnout dobrá nálada, v finanční oblasti je zde hojnost. Ve zdraví si hlídejme játra a žlučník, tyto orgány mají rády lehčí stravu, dělanou spíše na vodě, tvořenou lehko stravitelnými potravinami, např kuřecí maso dušení na vodě s jemnou mrkvičkou dělanou na páře a vařenými bramborami. Uvidíte jak jim taková strava prospěje.

Ve čtvrtek 24.11.2022 nám nastoupí karta KOTVA, je to kartička stability, pevnosti a zakotvení. Jedná se o velmi dobrou kartu na upevnění partnerských vztahů a společného soužití, což i toto je v dnešní době třeba. Dařit by se mělo hlavně v pracovní oblasti, je to karta práce a zaměstnanců. V finanční oblasti je stabilita a doporučení na změnu ohledně nákupů, např nenakupovat na týden či 14 dní – polovina věcí se z toho stejně vyhodí, ale nakupovat na dva tři dny a to přesně to co víme že sníme. Tím se dá opravdu hodně ušetřit. Ve zdraví si hlídejme pánev a orgány s ní spojené. I zde se doporučuje teplo a nesedat na studené, např. ledová autosedačka, když rychle letíte do práce.

V pátek 25.11.2022 se můžeme těšit z požehnání karty HVĚZDY. Bude to opravdu krásný den, dařit by se mělo ve všech oblastech života, což je třeba. Jediné co si musíme hlídat je prochladnutí, jinak vše ostatní by mělo být v pořádku. Kdo půjde svému štěstí vstříc měl by mít úspěch a je tedy na nás zda tyto energie využijeme.

V sobotu 26.11.2022 nám vládne karta CESTY neboli ROZCESTÍ, bude to den který přinese trošku neklidu, ale to ej v pořádku. Neklidní jsme vždy když musíme v našich životě něco změnit, nebo se podívat po jiné cestě, kudy se vydat. Ve vztazích může být v tomto směru trošku nevraživost, proto je dobré si spíše v klidu o daném problému v klidu popovídat a nebo se schovat na své místečko a tam si vše v klidu rozmyslet. Pokud si i tak nebudete vědět rady, můžete se zeptat kartiček co ukazují, rády vám poradí která cesta je ta pravá. Ale rozhodnout se musíte sami, to za vás karty a nikdo jiný neudělá. Ve zdraví si hlídejme cévy.

V neděli 27.11.2022 se můžeme těšit z radostných energií karty DÍTĚ. Celkově by to měl být velmi příjemný den, jediné co bychom si měli hlídat je naivita až dětinskost, ale i emoce, které děti neumí ovládat. Mohlo by to nadělat nenávratnou paseku. V finanční oblasti se doporučuje střídmost. Ve zdraví bychom si měli hlídat dětské nemoci, ale kdo prodělal neštovice či zarděnky, tak může být v klidu.

Přeji vám všem krásné a spokojené dny, hodně pohody, lásky a radosti.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 21.11. – 27.11.2022