Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 21.8.2023 – 27.8.2023

Krásný a spokojený den vám všem,

s dalším týdne k vám přicházím s další předpovědí. Snad bude vše jak má k naší spokojenosti, ale to za chvilku uvidíme.

Pondělí 21.8.2023 nám zpříjemní energie karta HVĚDA. Měl by to být krásný den, kdy by se nám mělo dařit ve všech oblastech života. energie karty HVĚZDA přináší požehnání, ale i tzv. nakopnutí, dodání energie, což ocení hlavně vyčerpaní rodiče. A hlavně by se nám mělo dařit po finanční a pracovní stránce. Ve vztazích by měla být pohoda a klídeček. Ve zdraví si hlídejme jen prochladnutí. Vím zdá se to jako blbost, je horko, ale nezapomeňme, že když rozpálení jdeme do vody a nebo jsme v ní moc dlouho zatěžujeme srdíčko a ledviny, to nemluvím o zánětech močového ústrojí. Což v poslední době řeším u velké části klientů.

V úterý 22.8.2023  máme též krásnou kartičku a to kartu KLÍČ. I tento den bude velmi pozitivní, plný pohody, energie a dařit by se mělo ve všech oblastech života. Pokud chcete něco rozjet, ,,nabustrovat“ to dobrou energií tak dnešní den je právě ten praví. Ve vztazích je pohoda, v finanční a pracovní oblasti též. Ve zdraví se ukazuje, že bychom se měli po těle a po duši cítit lépe. Tento den též není na škodu se zamyslet – hlavně ti co se mnou čarují, nad rituálem který by chtěli udělat s nadcházejícím  ÚPLŇKEM V RYBÁCH a pokud si netroufáte si jej složit sami, tak ZDE najdete MAGICKÉ SADY, které vám ve vší cestě za štěstím pomohou.

Středa 23.8.2023 bude trošku pošmourná, máme kartičku MYŠI. Proto si hlídejme energii, dávejme ji tam kde to je třeba a zbytečně s ní neplýtvejme. Jinak řečeno, berte si toho tolik kolik zvládnete, ať pak večer nejste ,,vyšťavení“ jak citrón a stejně tak kyselý. Hlídejme si též výdaje a koukněte se zda vám někde penízky zbytečně neutíkají. zdravotně hýčkejme žaludek a v tomto směru nám pomůže lehčí strava a byl.sm. ČISTÍCÍ KEŘ.

Čtvrtek 24.8.2023 nám oblaží kartička SRDCE. Jak sama tato kartička napovídá, vše by se tento den mělo točit kolem vztahové oblasti a  lásky. jak se říká:,, Láska je kořením života. “ tak si dnešní den okořeňme a buďme na sebe milý, laskavý a užijme si to hezké co život nabízí. Pokusme se si říkat milé a hezké věci, pokud je na někom nevidíme raději neříkejme nic. Ale pochybuji, že se na někom nenajde něco pozitivní, např. hezké oči, pracovitost, skvělá kuchyň apod. Prostě dnešní den zasvěťme lásce a pozitivní energii. Zdravotně hlídejme srdíčko a oběhový systém, s tím nám pomůže PERUÁNSKÝ LASKAVEC.

V pátek 25.8.2023 máme kartu MEDVĚD, což jsou energie stability a ochrany. tak že by se nám opět mělo dařit a vše by mělo probíhat tak jak má. Finančně, pracovně i vztahově je zde stabilita a pohoda. Ve zdraví si hlídejme vlasy a je vhodná doba si zajít ke kadeřníkovy na drobnou úpravu, ať se cítíme skvěle.

Na sobotu 26.7.2023 padla karta RAKEV. Ti co chodí na moje stránky ví, že to je karta transformační a ne pohřební. Tak že opět budeme přemýšlet nad smyslem našeho života, rozvíjet ve své mysli různé disputace sami se sebou, což může vést k nevraživosti ale depresím. Ale zase na druhou stranu si v sobě uděláme pořádek a budeme moct jít dál. Dnes se vyhněte alkoholu a všemu co vám depky spouští. Zvládnete pak tento den lépe.

V neděli 27.8.2023 bude lépe máme katu STROM, což je paráda. Energie budou stabilní, silné a pokud můžete jděte do přírody se po sobotě trochu nabít a zvednout si náladu. O když to někdy stojí za houby s octem, přeci jen je tu spousta krásných věcí které nám dělají radost a příroda je jednou z nich. zdravotně hlídejme plíce, není na škodu je čas od času pročistit hlavně pokud kouříte a za tímto účelem mohu doporučit byl.sm. PRALESNÍ MÁTA.

.Přeji vám krásné dny, hodně pohody a radosti.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 21.8.2023 – 27.8.2023