Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 23.1. – 29.1.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

doufám, že Nov ve Vodnáři zvládáte a i nadále budete zvládat dobře.  Tyto energie jsou sině čistící, budou trvat ještě pár dní, tak uvidíme jakým způsobem nám ovlivní nadcházející týden. Jdeme tedy na to…

Pondělí 23.1.2023 nám vládne karta RAKEV, jsou to silné transformační energie, kdy budeme čistit vše co nám nějakým způsobem vadí, škodí či jinak neprospívá. Hodně tato záležitost půjde po psychice, proto se snažme zachovat klid, nejlepší by bylo někam si zalézt a vše v klidu zpracovat, ale to bohužel, u většiny z nás nepůjde. Tak si na sebe udělejme aspoň chvilku a zamysleme se nad svým životem a spokojeností. Jinak pozor na neshody v partnerské a vztahové oblasti. V práci držme nervy na uzdě a pokud chcete odejít, tak mějte zadní vrátka v podobě nové práce. Finančně doporučuji obezřetnost.

Úterý 24.1.2023 bude už veseleji, vliv Novoluní bude slábnout, Mars taky bude oslabený a nebude tolik škodit a z kartiček máme kartu DÍTĚ. Budou to hravé a příjemné, což bude úleva. ve vztazích a celkově v životě by měla být radost, která nás všechny může inspirovat a nějakým způsobem posunout i dodat chuť jít dál. Po tom Novu to bude potřeba. 🙂

Ve středu 25.1.2023 a ve čtvrtek 26.1.2023 máme kartu KOSA, po úterním nádechu jdeme zase ,, makat“. tento krát ale trochu jinak. Díky posledním dním, to budeme mít v hlavě trochu srovnané a půjdeme za tím co je třeba udělat. Neříkám, že to bude jednoduché nebo že to nebude bolavé, bude, ale intenzita bolesti a náročnosti se bude odvíjet od stupně našeho vývoje.  Někde se nás to jen lehko dotkne, jinde budeme mít pocit, že prožíváme Hollywoodský scénář katastrofických filmů. Ale nebojme se vše zvládneme. Ona i Tam pochází ze Světla, a pokud se nám něco děje má to nějaký důvod. Většinou jsme v tom dění a nevidíme ho, ale časem pochopíme, co nám daná zkušenost měla přinést. Tyto dny tedy pozor na vztahy na kterých vám záleží. V práci oparně, jsou zde úrazy. A v finanční oblasti opět hlídejme korunky.

Pátek 27.1.2023 máme kartu KYTICE a spolu s ní úlevu a pocit, že už konečně můžeme dýchat. Tato karta je spojena s přáteli, kteří vás mohou podržet a podpořit. Ne zbytečně se říká, že jeden pravý přítel vydá na sto známých. A pokud takového přítele máte jste tím nejbohatším člověkem na světě. Ve vztazích jsou tedy velmi krásné energie. V práci bude pohoda a klídek a v finanční oblasti je hojnost a dostatek. Čeká nás tedy velmi dobrý den.

Sobota 28.1.2023 je pod vlivem karty DÍTĚ, tak že se můžeme těšit na velmi krásný a pohodový den. Bude se dařit ve všech oblastech života, jinak je to stejné jako v úterý 24.1.2023.

V neděli 29.1.2023 nás obdaří svou přítomností karta VĚŽ. Kdy se trošku stáhneme do sebe a budeme plánovat co dál. Ukazují se zde velmi pěkné nápady ohledně práce a pracovních projekt, které mohou mít v budoucnu úspěch. Ve vztazích je spíš pocit osamocení, ale to taky není na škodu, někdy je třeba být chvilku sám, je to prospěšné. Tento čas doporučuji využít k meditacím, přemýšlení a třeba i ke spojení s Bohem.

Přeji vám nádherný týden, hodně lásky, pohody, odvahy a radosti.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 23.1. – 29.1.2023