Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 23.10. – 29.10.2023

Krásný a spokojený týden vám všem,

pojďme se spolu podívat na to jaké energie nám nadcházející týden vládnou a co nám radí kartičky.

Pondělí 23.10.2023 nás oblaží energie karty DŮM. Jsou to milé energie, které přejí rodině, přátelům, dobrým mezilidským vztahům všeobecně. Dařit by se mělo v práci i obchodě, finančně je to velmi dobré. Karta DŮM je též spojená s našim domovem a majetkem, proto není dnes na škodu si udělat takovou malou revizi toho co máme a být za to vděčni. Ne všichni mají to štěstí že mají střechu nad hlavou, dobré jídlo a rodinu.  Zdravotně bychom se měl cítit dobře, plni energie.

V úterý 24,10,2023 máme kartičku KOSA. Hlídejme si ostré nástroje jako nože, brusky a pily, mohlo by dojít k nepříjemným úrazům. Jinak ten to den můžeme z našich životů odstranit vše co nám nějak nevyhovuje, odvahy na to budeme mít dost. Ve vztazích ale opatrně, lidé mohou být podráždění, a tak moudře rozhodujte, kde to má ještě smysl a kde ne. To samé se týká práce a financí.

Středa 25.10.2023 bude o něco veselejší. Vládne nám karta RYBY, jsou to velmi příjemné energie, které přejí financím, práci, podnikání, ale i mezilidským vztahům.  Dá se říct, že tento den se budeme cítit jako ryba ve vodě. ve zdraví si hlídejme ledviny, dostatečně pijte.

Ve čtvrtek 26.10.2023  máme kartičku PTÁCI, které přeje mezilidským vztahů a partnerské oblasti a spolupráci. Je to velmi příhodný den na různé smlouvy a dohody ohledně spolupráce. V práci a ve vztahové oblasti se tedy bude dařit.. Ohledně peněz doporučuji opatrnost, kupujte jen to co potřebujete, a rozhodně není dobré si brát půjčky a úvěry, i když to bude vypadat lákavě. Ve zdraví si hlídejme tlak.

V pátek 27.10.2023 máme velmi krásné hravé energie karty DÍTĚ. tento den ,, radosti“ si můžeme užívat ve všech oblastech našich životů, jediné ale co si musíme hlídat je překročení hranic a respektu našeho okolí. ne každý pochopí naší radost, hravost až rozpustilost. I tak s lehkostí můžeme prožít velmi pěkný den, kdy by se nám mělo dařit ve všech oblastech našeho života.

 

Sobota 28.10.2023 bude díky kartě JETEL jak malovaná. tyto energie přináší pocit štěstí a euforie. Mělo by se nám dařit ve všech oblastech života. Navíc mám ÚPLNĚK V BÝKU a díky těmto společným energiím můžeme čarovat hlavně na oblast PRACOVNÍ a FINANČNÍ. Samozřejmě pokud toužíte po LÁSCE tak i zde je cesta otevřena. Vztahy přitáhnuté v této době budou dlouhodobé, stejně jako finanční a pracovní úspěch. Vhodné RIUÁLY najdete ZDE.

 

 

Neděle 29.10.2023 bude velmi krásná díky kartě DŮM. Tento den je dobré se věnovat domovu, rodině a všemu co k těmto tématům patří. Měl by to být pohodový a poklidný den, proto jej využijme k odpočinku, ale i k posezení s těmi, které máme rádi. Zdravotně bychom se měli cítit dobře a plni energie.

Čeká nás krásný týden a já vám přeji aby vše bylo k vaší spokojenosti. Pro ty co by se rádi poradili s kartičkami nebo nakoukli do své budoucnosti jsem připravila NEDĚLNÍ AKCI NA VYBRANÉ VÝKLADY Z KARET. Nedělní akce je platná do dnešní půlnoci.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 23.10. – 29.10.2023