Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 24.7.- 30.7.2023

Krásný den moji drazí,

s novým týdnem zde máme i novou předpověď, tak pojďme na to ať víme co nás čeká.

V pondělí 24.7.2023 nám vládnou velmi příjemné energie karty LIILE, které jsou spojeny s rodinou, ale i partnerskou oblastí. Celkově tento den by měl být příjemný, dařit by se měl ve všech oblastech života a pokud si najdete čas na své milované mžete si užít krásný zbytek dne. Zdravotně si hlídejme jen pohlavní orgány – např dlouhé koupání v rybníku dámám moc dobře nedělá, ne jen že mohou prochladnou ledviny a močový měchýř, ale mohou získat záněty a to za to nestojí. Proto i u koupání platí vše s mírou.

V úterý 25.7.2023 nám vládne karta ČÁP.  Jsou to velmi pěkné energie začátku, tak že pokud hledáte nové bydlení, chcete měnit práci či jinak ,,okořenit“ svůj život nějakou novinkou a změnou s chutí do toho. Jen vše v klidu zvažte a v klidu se rozhodněte co a jak. Jinak pokud toužíte po miminku, tak karta ČÁP nosí děti. 🙂

Ve středu 26.7.2023 máme opět kartu ČÁP, tak že to samé jako v úterý. Evidentně máme více prostoru jednat a měnit věci k obrazu svému a své spokojenosti. Zdravotně si hlídejme kolena a klouby, na to je dobrá byl. směs AMAZONSKÁ LIÁNA v kombinaci s extraktem MARCOCURA. Pokud se potřebujete poradit ohledně zdraví doporučuji využít mou PORADNU, kde si na vás udělám čas a kde si můžeme o všem v klidu a v pohodě popovídat.

Ve čtvrtek 27.7.2023 máme kartu LIŠKA, to pozitivní je že přeje komunikaci a diplomacii, to negativní je abychom si dávali pozor na to co kdo říká a zda to myslí vážně. Vše řečené druhou stranou dělte raději dvěma. Dnes není dobré nic podepisovat, domlouvat a dohadovat. Zdravotně si hlídejme noshrtan, ten je dle TČM spojen s ledvinami, tak si je hlídejte, stejně jako angíny, bolesti v krku, záněty středního ucha šum a pískot v uších apod.

V pátek 28.7.2023 máme velmi krásnou kartu KOTVA. její energie jsou stabilizující, dodávají pevnost a stálost do našich životů. Tyto energie přejí práci, finanční i vztahové stabilitě. Po zdravotní stránce pozor na kyčle a pánevní kost.

V sobotu 29.7.2023 se můžeme těšit z energií karty VĚŽ. tato kartička nám dopřeje trochu toho soukromí, klidu a samoty. I to je třeba abychom se mohly rozmyslet co a jak dál budeme dělat, navíc troška zatavení a meditace v tomto uspěchaném světe neuškodí. Proto odpočívejte, věnujte se tomu co máte rádi, v klidu rozmýšlejte a uvědomte si, že konečné rozhodnutí je stejně jen na vás. Ze zdravotního hlediska si hlídejme krční páteř, tak ji nezapomeňme protáhnout.

V neděli 30.7.2023 máme kartičku HORA, dopřejme tedy kostem trošku vápníku a potřebné živiny, např řepíkatý celer je v této oblasti velmi blahodárný. Jinak spíše odpočívejte, energie mohou být těžké a to je vždy lepší nic zásadní nepodnikat. Spíše bych doporučila pokračovat v sobotním rozpoložení.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody a lásky.

Kdo se potřebujete poradit s kartičkami, ráda se vám podívám. Doporučuji aby jste využili PRÁZDNINOVOU AKCI.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 24.7.- 30.7.2023