Nezařazené,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 25.3. – 31.3.2024

Krásné a spokojené dny vám všem,

S novým týdnem zde máme novou předpověď tak se pojďme podívat co nás čeká a co můžeme využít v náš prospěch.

Pondělí 25.3.2024 nám vládnou energie karty IV.POHÁRŮ. Jsou to energie klidu, nadhledu, kdy mám držet odstup a dívat se na dané situace z jiného úhlu pohledu. Nebrat situace a to co nám přinese osud tragicky, ale pochopit co nás mají tyto lekce naučit. Já osobně mám zítra docela těžký den, jednám o prodeji mého bylinkového  e-shopu a právě nadhled zde bude hrát velkou roli. Už proto, aby mi nebylo líto veškeré té práce a dřiny co jsem do toho dala. Ale je čas jít dál, věnovat se vám a kartičkám, sem vede má cesta a já jsem za ni Stvořiteli neskonale vděčná. Někdy je prostě třeba přijmout věci tak jak jsou a jít dál. 🙂 I to k životu patří, i když nevidíme co bude dál a v myšlenkách se nám honí strachy a katastrofické scénáře. V takové případě je dobré si někde v klidu sednout, dát se do klidu, pochopit naše  strachy, proč se zjevují s čím mají spojitost a s lískou je odevzdat Vesmíru, pak se začnou dít věci nečekané někdy až zázračné. Buďme proto dnes nad věcí.

Afirmace na pondělí: ,, Vychutnávám si klid a odstup. Prospívá mi být chvíli pouze sám se sebou a vím, že toto separé je dočasné.“

Úterý 26.3.2024 bude o něco veselejší, máme zde kartičku aktivity a to kartu VIII.HOLÍ. Vrhnout se do našich plánů můžeme po hlavě, máme na to ty nejlepší energie. V práci, obchodě i finanční oblasti se nám bude dařit. Těšit se též můžeme z dobré nálady a příjemné atmosféry ve vztahové oblasti. Celkově to bude velmi krásný den, tak si jej užijte.

Afirmace na úterý: ,, Vím co chci a tak komunikuji jasně a otevřeně a cílevědomě.“

Ve středu 27.3.2024 si opět zapřemýšlíme ,, nad nesmrtelností chrousta“, jak ukazuje kartička IV. MEČŮ. I tento den bude tak trošku unavený, věci se budou dít pomalu. Ne vše co si na středu naplánujeme půjde tak rychle jak by jsme chtěli. Právě naopak budou zde brzdy a překážky, ale i zpoždění. Je dobré neplýtvat energií, spíše ji šetřit. Pokud něco nepůjde, dejte tomu čas aby se věci mohli dít – stát. Pak dojdete ke spokojenému výsledku. Zatmění měsíce které bylo v pondělí 25.3.2024 nám bude tyto stavy dělat, budeme hodně přemýšlet nad tím jak a co a hlavně kam se posunout. zde doporučuji klid spíše strávit čas sami se sebou a v klidu rozmýšlet. Právě středa bude na tyto věci výborná.

Afirmace na středu: ,,Oprošťuji se, rozmlouvám sám se sebou, konfrontuji se s vnitřní moudrostí a dopřávám si pauzu.“

Čtvrtek 28.3.2024 ovlivní energie karty III.MEČŮ, Jsou to takové ,, sekernické“ energie, ukončují co v našich životech nemá být. Někde to půjde snadno, jinde se bude jednat o bolestivou záležitost. To záleží na tom jak jsme k dané osobě, věci či situaci připnutí. Čím méně na tom všem lpíme, tím lépe pro nás. Ne zbytečně se říká, že v lásce vyhrává ten kdo méně miluje, neboli nedává před sebe toho druhého, ale zachovává lásku a úctu i k sobě samému. Někdy ty Vesmírné zákony nám pak ukáží kde je chyba a to na čem lpíme nebo upřednostňujeme před sebou nám pak prostě vezmou, abychom opět našli cestu sami k sobě. Že to bolí říkat nemusím, ale je to skvělá lekce, což pochopíme až časem. 🙂 Přeji hodně sil v tomto dni a pokud bude třeba rada či náhled jak to vše dopadne neváhejte se zeptat kartiček na radu.

Afirmace na čtvrtek:,, Jsem připraven/a dělat rozhodnutí bez ohledu na to, jestli budou příjemná.“

Pátek 29.3.2024 je trochu veselejší. Máme kartu KRÁL HOLÍ. Máme před se ou jak rozhodnutí tak i nové výzvy. A je to dobře, když něco končí, něco nové začíná. V době ,, vakua“, kdy už jsme jedno ukončili a nevíme co dál je dobré zůstat v klidu nepropadat panice, např. že není práce na obzoru, nebo že bude někdo sám. Právě tato doba je velmi důležitá pro další pozitivní vývoj. Zachovat klid  v sobě, ladit se na daná témata a tam kde to zabrnká na srdíčko tudy se vydat. Někdy v době ,, vakua“ je též dobré se i vybrečet a vyčistit si bolístky z předešlého, aby jsme si to pak netahali životem dál. A to je snad ta největší výzva, kterou člověk musí překonat, i s tím vám kartičky pomohou.  Přeji hodně sil.

Afirmace na pátek: ,,Každá výzva, která se přede mnou objeví, mi pomáhá růst. Každá bouře jen posílí mé kořeny.“

Sobota 30.3.2024 bude též ve znamení holí a to karty VII.HOLÍ.  Přeci jen těch pár předešlých dní bylo k něčemu dobré, i když někde nepříjemné. Ale dnes už víme nebo cítíme jaká je naše cesta a můžeme udělat první krok, i když se to ještě díky pochybnostem může v nás nebo v našem okolí prát. To nevadí, i toto patří k životu a posunu dál.  Někdy prostě naši milovaní musí pochopit, že to tak dál nejde a přizpůsobit se, i přesto že se jim to nelíbí. proto si s láskou k sobě samým i k druhým stůjte za svým rozhodnutím. Jen vy jediní víte nejlépe co je pro vás dobré. 🙂

Afirmace na sobotu: ,, Důvěřuji ve svou sílu, jsem si sám sebou jist a stavím se odvážně vůči všem výzvám a překážkám.“

V neděli 31.3.2024 máme kartu VIII. DISKŮ. Tyto energie jsou o záměru a o práci na tom co chceme dokázat. Vytrvalost je hlavním tématem. Když jdeme za svým cílem s láskou a ne s jen s egem vše se nám podaří a můžeme se dočkat velkého úspěchu. Ono celkově co děláme s příjemným pocitem lásky je radostné a úspěšné. Užívejte si tento nádherný den plnými doušky, zasloužíte si to.

Afirmace na neděli: ,, Vytrvale sleduji svůj cíl a věřím, že uspěji.“

Přeji vám, moji drazí krásné dny, hodně síly a odvahy se postavit všem výzvám. Vím, že tento týden není nejednoduší, o to silnější pak na jeho konci budeme. Pokud potřebujete odporu, radu či jinou pomoc jsem zde pro vás.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 25.3. – 31.3.2024