Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 26.12.2022 – 1.1.2023

Krásný a spokojený týden vám všem,

už se tento rok řítí do finále, tak se pojďme podívat co nás čeká.

V pondělí 26.12.2022 nám bude vládnou karta CESTY, spíše je tato kartička spojena s rekapitulací daného roku, který se chýlí ke konci, a spolu s ní si chystáme nová předsevzetí na příští rok, abychom si splnili to co jsme v roce 2022 nestihli. Jinak to bude docela příjemný den, bude přát cestování, ale i rozhodování co dál. Ve zdraví si hlídejme žíly a cévy.

V úterý 27.12.2022 si uděláme radost kartou ČÁP, nebo spíš jak kdo. Tato kartička je spojena se stěhování, změnou bydliště, ale i těhotenstvím a přírůstkem do rodiny. ve vztazích by měla vládnout pohoda a klid. v práci se bude dařit, i když se nám do ní nebude chtít, ti šťastlivější mají dovolenou. Ve zdraví si hlídejme kolena a nohy, ukazují se úrazy.

Ve středu 28.12.2022 máme kartu KOSA, pozor tedy na úrazy všeho druhu a autonehody. Jinak je tento den jak stvořený k ukončení nechtěného, nebo nefunkčního. Což je na jednu stranu milé, ale na druhou stranu je třeba být ve svém srdci a spíše se řídit jím než se nechat vláčet solarem – vztekem a bolestí a tím napáchat více škod jak na srdci tak na duši. Tak že i ukončování nechť se nese v duchu poklidných Vánoc.

Ve čtvrtek 29.12.2022 máme kartu RAKEV, taky chuťovka, bude to stejné jako ve středu jen s tím rozdílem, že zde může být vyšší psychické napětí a deprese. Rada karet je stejná jako u středy.

V pátek 30.12.2022 máme opět kartu KOSA, je to stejné jako ve středu. Začínám mít pocit, že se nám to má na konci roku pěkně osladit, i hvězdy jsou takové ,, zvláštní“, tak že opatrně a využít energie těchto tří dnů k ukončování a tvoření nového, ale i tak mám pocit, že si nás chce rok 2022 ještě trošku podusit ve vlastní šťávě, jako správný sadista. Tak mu to nedovolme a zbytečně neubližujme!!! Energie jsou jedna věc, ale naše vůle je věc druhá a hodně záleží na nás zda se těmito energiemi necháme vláčet nebo řekneme DOST! Je to o nás a to nás myslím tento rok naučil skvěle a koho ne má příležitost si to ještě jednou vychutnat.

V sobotu 31.12.2022 máme kartu PÁN, aspoň poslední den v roce je docela dobrý. Tyto energie nám dávají odvahu a sílu budovat, jsou vhodné na nové začátky a dávají chuť jít dál životem. Je zde i síla slunce a solaru, doporučuji využít.

Neděle 1.1.2023 máme kartu JEZDEC. Je to karta krátkých cest, ale pozor ne s ,, opičkou za krkem“, budou na silnicích ,,chytat“, tak ať nepřijdete o řidičák. Navíc tato kartička přináší i zprávy, tak že doufejme, že dobré a že s Novým rokem přinese spoustu dobrého a naději na lepší zítřky, ale to nám už odkryla moje PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2023. Tak že kdo chcete se můžete kouknout jak to bude vypadat.

Přeji vám krásné ukončení roku 2022 a dobrý vstup do roku 2023

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 26.12.2022 – 1.1.2023