Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 26.2. – 3.3.2024

Krásné a spokojené dny moji drazí,

nějak jsem to minulý týden podcenila a nedostala se ke kartičkám dne, tak aby se to už nestalo, protože tento týden je pro mě hodně časově náročný, udělám rovnou předpověď na celý týden, ať víte na co se nachystat a jak na sobě dál pracovat pomocí afirmací.  Tak jdeme na to.

Pondělí 26.2.2024 nám vládnou energie karty IV.MEČŮ. Nájezd bude pomalý, moc se nám nebude chtít jít něco dělat, spíše nás tyto energie budou nabádat k meditacím a odpočinku. Vzhledem k tomu, že byl v sobotu ÚPLNĚK V PANNĚ, tak je to i logické, ještě dojíždějí jeho energie. Udělejme tedy jen to co je nutné, aby jsme byli materiálně zabezpečeni, splňme své povinnosti co možná nejrychleji ale kvalitně a získaný čas věnujme rozjímání, podroušení se do sebe, meditacím, modlitbám a propojení sami se sebou a svým božstvím, popřípadě s Bohem. I tyto dny jsou potřeba, abychom načerpali sil a ujasnili si jak dál. Přeji příjemný den. 🙂

Afirmace na pondělí: ,, Oprošťuji se, rozmlouvám sám se sebou, konfrontuji se s vnitřní moudrostí a dopřávám si pauzu.“

Úterý 27.2.2024 bude v podobném modu jako pondělí, máme kartu VISELCE, ale vzhledem k tomu, že ve spod balíčku je karta ESO POHÁRŮ, budou se naše myšlenky zaobírat vztahy a našeho nastavení v této oblasti. Nezapomínejme, moji drazí, že vztahy jsou zrcadlem našeho vnitřního nastavení a pokud to v sobě máme nesprávně nastavené naši milovaní nám to ukazují. Např. ženy, které vnitřně nenávidí muže, nebo je soudí, či jinak nehezky o nich smýšlí, dostávají lekce nevěry, agresivity apod. Je to lekce, jak pochopit, že mám s tím něco dělat, něco změnit, ale i lekce toho, že si vážím sama sebe a nebudu si přece ubližovat tím, že si k sobě budu přitahovat tyto situace ( pokud ovšem člověk není masochista a nevyžívá se v ponižování ).  Proto je třeba se zamyslet nad tím proč tomu tak je a hlavně s tím něco dělat, aby se situace změnila a my měli zase vnitřní klid pohodu a plnohodnotné vztahy. Vím, že to není jednoduché, proto vám ráda s tímto tématem pomohu, pokud budete chtít. Ale i všeobecně to nepůjde jak bychom chtěli, v tom případě přijměme situaci jaká je, netlačme na pilu a nechme věci plynout , ono vše má svůj čas.

Afirmace na úterý: ,, Získávám nový pohled na věc.“

Středa 28.2.2024 se nese v duchu karty CÍSAŘOVNA. Někdy je prostě třeba se zastavit abychom plni sil nastoupili na start, jak ukazují dny tohoto týdne. 🙂 Tento den by se mělo dařit na všech úrovních života. Je zde hojnost, prosperita, ale i velmi hezké energie ve vztahové oblasti. Tento den budeme mít též chuť o někoho nebo něco pečovat, ale i tvořit a rozvíjet.  Doporučuji tento den využít na maximum.

Afirmace na středu: ,, Mám vůdčí schopnosti, sebevědomí, sebejistotu. Zářím a přitahuji.“

Čtvrtek 29.2.2024 se nese v duchu energií karty SÍLA. Jsou to velmi dobré energie k plnění našich cílů, dovršení projektů, ale i velmi dobře přejí hojnosti, finanční stabilitě a spokojenosti v životě. Cítit by jsme se měli plní energie a síly. Jen ve vztazích pozor na přemíru ega a místo hádek a tvrdohlavosti se pokusme o kompromis a nadhled. Je to i den kdy se učíme ovládat naše negativní emoce, proto pozor na zkoušky ve vztahové oblasti. Je to krásný den, tak si jej užijme.

Afirmace na čtvrtek: ,,  Jsem schopen/schopna kontroly/sebekontroly. Umím se ovládat.“

Pátek 1.3.2024 nám začíná nový měsíc a spolu s ním nám nastupuje kartička MÁG. Tyto energie jsou tvořivé, tak si hlídejme co zaséváme. Zda lásku, radost, hojnost a požehnání, nebo zda zaséváme žárlivost, pýchu, touhu, nenávist apod. To vše v březnu poroste, stejně jako tráva a květiny, tak pozor aby vás pak negativní energie nepřerostli a nepohltili. Jinak den to bude velmi tvůrčí, příjemný a dařit by se mělo vše na co sáhneme.

Afirmace na pátek:,, Jsem plný síly, tvořím, aktivně jdu za svými cíli.“

V sobotu 2.3.2024 nám bude vládnou karta RYTÍŘ DISKŮ, které přináší hojnost a prosperitu a to ve všech oblastech života, tedy i ve vztahové. Hojnost a prosperita je přece láska, proto se pak tak dobře daří. Proto pokud víte co chcete je to právě ten nejlepší den se vydat za svým cílem a být aktivní.  Tzn. že je třeba využít dané energie k práci na tom co chceme, po čem toužíme, aby se vše realizovalo tak jak má.

Afirmace na sobotu: ,, Vím co chci a co mám dělat, čerpám ze svých znalostí a zkušeností, mám svůj cíl a na něm si trvám.“

Neděle 3.3.2024 se ponese v duchu KRÁLE MEČŮ, zde trochu víc posílíme naše rozhodnutí ze soboty. Jen si hlídejme aby myšlenky šly pozitivně k danému cíli, vynechme negativitu a strach, ale spíše se soustřeďme na prosperitu a dovršení daných cílů. Co to může být za cíl? Jakýkoliv. Klidně oblast, práce, ale i vztahů – kdy se můžeme snažit něco napravit nebo někoho udělat šťastným a potažmo i sebe. Ve fantazii a touze se meze nekladou, ale to vy víte. 🙂

Afirmace na neděli: ,, Znám svůj cíl a vím, pro co pracuji. Každý cíl je pouhým milníkem na cestě k mému nejvyššímu poslání.“

Přeji vám krásný týden, hodně sil, moudrosti a odvahy. Ať se vám vše daří. Pokud by tak tomu nebylo můžeme se kouknout do kartiček, kde je ,, zakopaný pes“. 

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 26.2. – 3.3.2024