CO NÁS ČEKÁ?,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 27.2. – 5.3.2023

Krásný a spokojený nadcházející týden moji drazí,

tento týden je významný tím, že se nám překlápí únor do března a tím pádem se zase mění energie. Do úplňku 7.3.2023 ještě dojíždí energie z posledního novu, tak je využijte na maximum. Jsou dobré k ke zpracování a ukončení starých věcí a na přípravu toho co by jste rádi. Někdo má pocit že se to nehýbe, ale nebojte ono se to pomalu ale jistě od úplňku v Panně začne hýbat a to neskutečně. To co do teď stagnovalo, bylo nehnuté se najednou rozběhne, tak buď mě připraveni. I hvězdy nám v tomto směru hodně přejí. Tak se koukneme na kartičky, jak ty to vidí.

V pondělí 27.2.2023 se na nás usmívají velmi hezké energie karty DÁMA. Jsou to příjemné energie ženskosti a ženského ducha, které bystří intuici a cit. Dnešní den bychom se měli řídit více tím co cítíme než tím co slyšíme a co si myslíme. Cit jako takový je jediný kdo neumí lhát, zatím co slova a mysl ano. Celkově by se nám díky tomuto rozpoložení mělo dařit ve všech oblastech života.

Úterý 28.2.2023, poslední únorový den nám vládne karta JETEL. I tato kartička přináší silné pozitivní energie, radost z života a pocit štěstí. Mělo by se dařit ve všech oblastech života a pokud poslechneme i svou srdeční čakru budeme o to více spokojeni.

Ve středu 1.3.2023, první březnový den na nás kouknou energie karty PÁN. Jsou to velmi silné mužské energie, díky kterým se můžeme nasměrovat, kam potřebujeme. Hlavní roli zde hraje logika, v kombinaci s troškou citu – i někteří muži dokáží být logický a citlivý, se nám povede nastartovat to co potřebujeme. Ale bude to velká práce vše dotáhnout do konce. Je proto třeba udělat první krok, s tím vám pomůže tato kartička, a pak se jen obrnit trpělivostí a systematickým plánem. Tento den se bude dařit hlavně v pracovní a finanční oblasti. Ve vztazích může být trošku chladno a pocit samoty.

Ve čtvrtek 2.3.2023 se můžeme těšit z kartičky PES. Jsou to velmi příjemné přátelské energie, které nám ve vztahové oblasti vynahradí středeční chlad. Dařit by se mělo ve všech oblastech života a díky přátelství a dobrým mezilidským vztahům se můžeme těšit z úspěchu v práci i finanční oblasti. Je dobré vsadit na spolupráci.

V pátek 3.3.2023 nás potěší zprávy v podobě karty DOPIS, jak se k těmto zprávám a informacím postavíme je jen na nás. Ale v každém případě je dobré zachovat vnitřní klid a chladnou hlavu v klidu si vše rozmyslet a zbytečně se nenechat rozhodit. Dle rozkladů by to měli být zprávy více méně dobré, které nás posunou zase o kousek dál.

V sobotu 4.3.2023 máme kartu MYŠI, spíše půjde o úbytek energie a tak je dobré odpočívat a věnovat se činnostem které nám dělají radost a dobíjí potřebnou energii. Není na škodu si uvařit nějaké lehčí dietní jídlo, aby trávení nebylo zbytečně zatíženo. Jít se projít do přírody a nebo trávit čas s lidmi které máme rádi a kteří mají rádi nás. To vše dobíjí. Ve vztahové oblasti bude trošku chlad a není na škodu se věnovat i sobě. Pozor na větší výdaje peněz.

V neděli 5.3.2023 máme opět kartu JETEL. Jak jsem tento týden začali, tak jej i končíme. Neděle bude přát dobrým mezilidským vztahům a harmonii v životě. I zde bude velmi důležité poslouchat své pocity a věnovat jim náležitou pozornost. Celkově by to měl být dobrý den, který přeje všem oblastem života.

Přeji vám krásné dny hodně pohody a kdo chcete kartičky tak do konce února ještě běží ,, VALENTÝNSKÁ AKCE“, tak toho využijte, i když Valentýn je dávno za námi.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 27.2. – 5.3.2023