Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 30.1. – 5.2.2023

Krásný týden vám všem,

i tentokrát jsem zde s další předpovědí na nový týden 30.1.2023 – 5.2.2023 a doufám, že dobrou. Únorové energie jsou docela přející, tak se to doufám promítne i zde. Více o předpovědi na měsíc únor najdete ZDE. Článek tma bude během několika hodin, tak si to hlídejte, ať vám nic neunikne.

V pondělí 30.1.2023 nám vládne karta LOĎ, bude to velmi dobrý den na obchody a vydělávání peněz. Kdo toho využije přijde si na pěkný výdělek. Ve vztazích by měl být harmonie, v práci se má dařit a po finanční stránce je zde nadbytek. Zdravotně si hlídejme játra.

V úterý 31.1.2023 se můžeme těšit z energie karty PTÁCI, která si může trošku pohrát s tlakem, ale na druhou stranu přináší spolupráci a pomoc okolí. V práci i ve vztazích by se mělo díky této konstelaci dařit. Mohou se uzavřít různé dohody spolupráce, které budou mít vliv na náš úspěch v živote. Je zde hojnost, ale pozor na ,, rozfrcání“ penízků, spíše buďme obezřetní v tomto směru.

Ve středu 1.2.2023 máme kartičku DOPIS, je spojená s podepisováním úředních dokumentů, což u mě sedí, jelikož od 1.2.2023 otvírám osobní poradnu, kam za mnou můžete chodit na karty, diagnostiky, pro bylinky a na přednášky o bylinkách. Možná budu i kartičky učit osobně, ale to ještě upřesním. Jinak to bude velmi dobrý den i podle dalších rozkladů. Zprávy které dostaneme nás posunou dál, pomohou nám hodně pochopit a tím pádem se rozhodnout co dál. Ve vztazích by měl být pohoda, klid. V práci je to stejné. V finanční oblasti pozor na zbytečné nebo skryté výdaje. Zdravotně na unáhlené diagnózy, je dobré si tyto věci ověřovat a raději podstoupit více vyšetření, aby byla jistota.

Čtvrtek 2.2.2023 je pod vlivem karty DŮM. Jsou to velmi příjemné energie stability a rodiny, které přinesou dobré mezilidské vztahy, hojnost a finanční stabilitu, ale i úspěch v práci. Doporučuji využít tento den na maximum. Zdravotně je zde zlepšení stavu těla i duše.

V pátek 3.2.2023 nás potěší hravá karta DÍTĚ, přináší dobrou náladu, radost a pohled na svět z jiné perspektivy, dá se říct, že se na něj budeme chvilku dívat dětskýma očima a uvidíme tu krásu kolem nás. Ve vztazích se ukazuje dobrá nálada, v práci je pohoda, v finanční oblasti úspěch. Ve zdraví si jen hlídejme ,, dětské nemoci“.

Sobota 4.2.2023 bude pod vládou karty KLÍČ. Což jsou velmi hezké energie pro ty co chtějí začít znovu, kdy dostanou sílu a odhodlání jít svým životem dál. Dle dalších rozkladů je to ve vztazích a práci dobré. V finanční oblasti je dostatek. Ve zdraví uzdravení a dobrý zdravotní stav.

Neděle 5.2.2023 se nese ve znamení karty CESTY, tedy v rozhodování. Budeme přemýšlet kudy se ve svém životě vydáme kudy jít, ale i co v našich životech chceme či nikoliv. Může to být trochu náročné na psychiku, ale to tak bývá. Ve vztazích všeobecně by mělo být trochu napětí, proto spíše se snažme být v klidu a nedělejme unáhlené závěry. V práci se to může trošku mlít, hlavně někde bude pocit s tím vším seknout a jít dál. Proto využijte neděli k odpočinku, pokud můžete. Ve zdraví si hlídejme žíly a cévy.

Přeji vám krásný týden. Pokud se potřebujete u rozhodování poradit s kartičkami ZDE najdete nabídku mých služeb.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 30.1. – 5.2.2023