Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 31.7. – 6.7.2023

Krásný a spokojený týden vám všem,

jaký bude srpen a co s dnešním ÚPLŇKEM VE VODNÁŘI najdete v článku ZDE. No a tady se koukneme na jednotlivé dny skrze kartičky Lenormand. Tak jdeme na to.

V pondělí 31.7.2023 jsme měli kartu DÁMA, tak že emoce a intuice, spolu s přicházejícím úplňkem to mohla být docela síla. Nervy trochu na pochodu, ale i tak to byl pěkný den.

V úterý 1.8.2023 se můžeme těšit z nového měsíce a ÚPLŇKU VE VODNÁŘI, ale i z energií karty STROM, kdy v tom návalu myšlenek a různých úplňkových pohnutí budeme hledat stabilitu a pevnou zem. No, nebude to lehký den a spolu s ním i pár dní následujících, ale pobyt v přírodě, meditace a milá společnost nám s tím pomůže. Nechme se tedy vést svou duší, ona nejlépe ví co je pro nás dobré.

Ve středu 2.8.2023 nás ,, potěší“ karta KŘÍŽ, zde se nám trošku ozve karmička a to co je nezpracované. Tak že pokud máte na někoho vztek, tak mu to řekněte hezky do očí a z plna hrdla nebo se jděte vyřvat do nejbližšího lesa, uvidíte jak se vám uleví. Tyto dny je dobré mít dovolenou protože to co se teď děje je hodně velká jízda a ještě bude.

Ve čtvrtek 3.8.2023 máme kartu KLÍČ, značí nový začátek, ale i nové možnosti a příležitosti. Jinak to bude docela fajn den, kdy by se nám mělo vše dařit. Tak toho využijte.

V pátek 4.8.2023  máme kartičku RYBY, což je paráda a mělo by se dařit jak po finanční tak i pracovní stránce. Jen ve zdraví pozor na ledviny, dostatečně pijte.

Sobota 5.8.2023 se ponese v duchu karty HVĚZDA, tak že pohoda klídeček, skvělý den. Jen pozor na chladné noci a prochladnutí. Pokud někde stanujete vemte si teplé spacáky a nezapomeňte udržovat oheň.

V neděli 6.8.2023 máme opět kartu DÁMA, která přináší vyšší intuitivné cítění a trošku silnější emoce, ale i tak to bude fajn den.

Přeji vám krásný týden, hodně lásky, pohody a klidu.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 31.7. – 6.7.2023