Nezařazené,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 4.3. – 10.3.2024

Krásný den moji drazí,

s novým týdnem přicházím s novu předpovědí na nadcházející dny. tak pojďme na to.

V pondělí 4.3.2024 nám vládne kartička IV. HOLÍ. na pondělí jsou to velmi krásné energie. Dařit by se nám mělo jak v práci, po finanční stránce tak i ve vztahové oblasti. Jsou to energie oslav, radosti, pohody a spokojenosti. Užívejte si radost a spokojenost .

Afirmace na pondělí: ,,Raduji se ze svých úspěchů a těším se na další.“

V úterý 5.3.2024 máme naprosto stejné energie jako v pondělí, i tento den nám vládnou velmi radostné a krásné energie karty IV.HOLÍ.  Užívejte si tyto energie na maximum.

Afirmace na úterý: ,,Radost a štěstí sdílím s ostatními, spojuji protiklady a ve svém konání nacházím naplnění.“

Ve středu 6.3.2024 máme kartičku CÍSAŘ, její energie nám dodají sílu, dominanci a silnou vůli. Díky těmto energiím se můžeme nasměrovat a realizovat naše cíle. V pracovní oblasti se bude dařit, po finanční též. Ve zdraví si hlídejme přečerpání a trávení. Ve vztahové oblasti pozor na urputnost, spíše používejme diplomacii a kompromis. Jinak je to moc krásný den, hlavně po pracovní stránce.

Afirmace na středu: ,, Jsem rozumným a schopným vládcem svého života.“

Ve čtvrtek 7.3.2024 se můžeme těšit z energií karty III.HOLÍ, která nám pomůže obrátit se k minulosti zády a vykročit vpřed. Jsou to velmi krásné energie začátku, vykročení v před. velmi dobrý den na nové projekty, ale je tu i úspěch v práci,. finanční oblasti. A v oblasti vztahů se můžeme těšit na nové začátky, seznámení a i lásku. Kdo ví koho potkáme? Užívejme si krásný den. 🙂

Afirmace na čtvrtek: ,, Vím, že mám příznivé vyhlídky, setrvávám ve svých záměrech a s optimismem hledím do budoucnosti.“

V pátek 8.3.2024 máme velmi krásnou kartičku RYTÍŘ MEČŮ. Na pátek jsou to hodně pracovní energie, kdy využíváme své zkušenosti k tomu abychom si splnili naše cíle. Dařit by se mělo v práci, po finanční oblasti, ale i ve vztazích to bude pohodička. Bude to moc krásný den. 🙂

Afirmace na pátek: ,, Vím co chci a co mám dělat, čerpám ze svých znalostí a zkušeností, mám svůj cíl a na něm si trvám.“

V sobotu 9.3.2024 se můžeme těšit z příznivých energií karty HVĚZDA. Je to velmi krásný – požehnaný den, dařit by se mělo ve všech oblastech života. Dá se říct že to je i příjemný den na meditace, propojení se svým JÁ a kompletace, za tímto účelem jsem i otevřela novou službu ONLINE SETKÁNÍ V TICHU, více informací ZDE. Užívejte si nádherný den.

Afirmace na sobotu: ,,Mám důvěru ve vyšší moudrost, čerpám z vnitřních hlubin a nechávám svítit svou „hvězdu“.“

Neděle 10.3.2024 se nese v duchu karty CÍSAŘ. Je to den plný kreativity, plánů a jejich realizace. Sice to bude den volna, ale ti co budou v práci se mohou těšit na úspěch jak v pracovní, tak finanční oblasti. Hodně dobrý je to den na naplánování sadby, zahrádek, úprav v domě či bytě. Ve vztazích si dejme pozor na tvrdohlavost, dejme přednost kompromisu a diplomacii.

Afirmace na neděli: ,,  Zvládnu vše, co chci zvládnout. Uspěji. Zvítězím.“

Čeká nás velmi krásný  týden užijte si jej plnými doušky, využijte všechny pozitivní energie k vašemu posunu. Přeji vám hodně lásky pohody a spokojenosti. Abych nezapomněla, abych vám více pomohla vaší cestou života upravila jsem výklady z karet a přidala k nim terapie.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 4.3. – 10.3.2024