Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 4.9. – 10.9.2023

Krásný a spokojený den moji drazí,

prázdniny nám končí a školní rok začíná. Někdo se těší, jiný roní krokodýlí slzy, ale to je život. Vždy něco končí a vždy něco začíná. A my se pojďme podívat na to jaký bude tento týden.

Pondělí 4.9.2023 nástup do školy nám vlivní karta MRAKY a spolu s ní nám přijdou so cesty ,, malé těžkosti“ které samozřejmě zvládneme, když zachováme klid a nadhled. Dnes hlídejme peníze, omezme výdaje a tím zase jejich energii v našich dáme do rovnováhy. Příjem má být v harmonii v výdajem a pokud tomu tak není vzniknou nepříjemnosti. Ve vztazích pozor na nedorozumění, raději hledejte proč k němu dochází, kde je ,, jádro pudla“. Někdy lidé prskají jen proto, že jsou sami v sobě nespokojení a po pravdě přistoupit na tuto hru ,, nechtěného předání energie“ je prostě lepší nehrát. Ve zdraví si hlídejme plíce, stává se a to v poslední době hodně časti, že lidé se dusí z toho jaké to tu je. Jejich duše se dusí v návalu bolesti a strachu. Na to je jediný lék, stejně jako na vše. Láska k sobě samému a všemu živému. Vše co děláme dělejme s láskou, s tím pocitem klidu a spokojenosti v sobě. Nic jiné to není a v těžkých dnech jako je tento to platí dvojnásob.

V úterý 5.9.2023 už bude veseleji, vládne nám karta MEDVĚD. Je to karta ochrany, ale i prosperity a vnitřního klidu – bezpečí. Tento den by se mělo dařit vše a ve všech oblastech života. Pokud se nějaké starosti objeví, nebo si je neseme z minula, může přijít řešení v podobě ,, záblesku porozumění“ a postupnému nalezení řešení. Finančně je zde stálost, v práci i ve vztazích by se mělo dařit. Zdravotně si ohlídejme vlasy, takže pozor na domácí experimenty s trvalou nebo barvením. Raději jděte ke kadeřnici.

Ve středu 6.9.2023 nás potěší karta ZAHRADA, Je to velmi pěkná karta která přeje přátelským a společenským setkáním. Dařit by se mělo v oblasti vztahů, práce i financí. Ono je to mezi námi vše krásně propojené, jen to někdy nechceme vidět. Když máme krásný vztah k sobě, máme krásný vztah k okolí a tím pádem energie proudí jak mají a s nimi přichází hojnost a spokojenost. A to ej celé kouzlo úspěchu a radosti v životě. Užijte si tento den, je jako pohlazení z nebes. Zdravotně pozor na přemíru alkoholu.

Ve čtvrtek 7.9.2023 máme též krásnou pozitivní katu stability a jistot a to KOTVU. tento den bude přát hlavně práci a všemu co je spojené s finanční a materiální stabilitou. Zamysleme se tedy nad tím co mohu ještě udělat proto, abychom měli v této oblasti klid a harmonii. Jinak dařit by se mělo i v ostatních oblastech života. Zdravotně hlídejme pánev a první čakru spojenou se Zemí. Nebude na škodu se trošku nechat Zemí pročistit a nabít, to nás taky svým způsobem stabilizuje.

V pátek 8.9.2023 máme kartičku RAKEV. Hodně tyto energie půjdou po psychice, může se tedy stát že ne vše bude zalité sluncem a v růžových barvách. V tomto rozpoložení není dobré dělat nějaké zásadní změny, ale je dobré se zamyslet nad tím proč se tak cítím apod. V finanční oblasti opatrně. Ve vztazích si ohlídejme abychom na okolí ,, nevrčeli“. Jinak to bude docela hezký den.

V sobotu 9.9.2023 doporučuji opatrnost, máme totiž kartu KOSA. Bude to sice trošku náročný, ale i to je otázka pohledu. Co dobré nám může tento den dát? Můžeme vysmýčit své domovy, povyházet vše co už neslouží, je nám malé, rozbité či jinak neslouží. Taky si můžeme udělat malou revizi sami v sobě a odstranit to co je nám k neprospěchu, nebo se o to aspoň pokusit. Např. negativní myšlení, zášť, žárlivost a další podobné programy. Prostě si udělejme takovou malou čistku, taky není na škodu si vykouřit a vyčisti dům energeticky, s tím pomohou bylinky, které najdete i doma např. bobkový list, myrha apod.

V neděli 10.9.2023 máme kartu DOPIS  a s ní nás čekají milé a nemilé zprávy, Jak tento den prožijeme je hodně na nás, je to neutrální karta, tak že si hlídejme naše vnitřní rozpoložení. Pokud to jde hned ráno se věnujte příjemným myšlenkám, ať si nastavíte krásný den hned na začátku.

Přeji vám hezké dny, hodně radosti. A jako vždy máte nachystanou PODZIMNÍ AKCI NA OBLÍBENÉ VÝKLADY, tak toho využijte dokud je.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 4.9. – 10.9.2023