Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 6.2. – 12.2.2023

Krásné dny vám všem,

dnes máme ÚPLNĚK VE LVU, článek a předpověď o těchto energiích najdete ZDE. Že ÚPLNĚK VE LVU ovlivní nadcházející týden říkat nemusím, to jasné všem, ale jak nás ovlivní ukáží následující kartičky. Tak jdeme na to.

Pondělí 6.2.2023 ovlivní karta DOPIS. Jsou to energie zpráv, doufejme, že dobrých, které mohou ovlivnit naše nadcházející počínání. Dle dalšího rozkladu by to měl být příjemný den, i když se nám moc nebude chtít vstávat do práce a dopoledne bude spíše takové unavené. Odpoledne bude už dobře a vše půjde jak má. Tento den je dobrý na vyřizování úředních záležitostí, běhání po úřadech a podobné činnosti.

V úterý 7.2.2023 nám vládne karmická karta KŘÍŽ. Zde to bude velmi napínavé, jelikož budeme zase odstraňovat a čistit věci, které v našich životech už nechceme. Což může být jak pro nás tak pro naše okolí dost nepříjemné. Ale zase na druhou stranu není nad to jít do života s čistým štítem. Velmi důležitý je zde nadhled nad danými situacemi a hlavně vaše rozhodnutí. Pokud se rozhodnete jednat, je třeba to mýt promyšlené a srovnané v sobě. Pak vše půjde jak na drátkách.

Středa 8.2.2023 se nese v energiích karta KOTVA. jsou to velmi příjemné stabilizační energie, hlavně po úterku bude třeba v sobě najít pevný bod abychom mohli jít dál Proto je dobré se držet svého plánu. V tento den bude přáno práci a pracovním záležitostem, stejně jako hojnosti. Kdy můžete za své pracovní nasazení očekávat příjemnou odměnu. Ve vztazích je dobré orientovat se tam kde to má pro vás smysl. neplýtvejte zbytečně svou drahocennou energií tak kde o vás nestojí.

Ve čtvrtek 9.2.2023 se můžeme těšit z energie karty SLUNCE, která nám dodá sílu a chuť se vrhnout do všeho pěkně pořádně. Ve vztazích je otevřená náruč a velmi dobré vztahy, tak že pokud chcete něco napravit nebo se s někým setkat tak s chutí do toho. V práci i po finanční stránce se bude dařit. Psychicky bychom měli být v pohodě a svítit jak sluníčko.

V pátek 10.2.2023 na nás bude padat požehnání z nebes v podobě energií karty HVĚZDA. Dařit by se mělo ve všech oblastech života. Tak doporučuji využít tyto energie na maximum a plnit si své sny a plány. Den to bude na výsost výborný.

Sobota 11.2.2023 bude díky kartě LIŠKA  přát komunikaci, ale pozor aby jste nějakému chytrákovi neskočili na lep. Vždy když dostanete nějakou zajímavou nabídku je dobré se ptát: ,, Co z toho budu mít já? Jaký prospěch bude mít on / ona?“ V tento den ej dobré se v rozhodnutích držet zkrátka a spíše si dát čas na rozmyšlenou.

Neděle 12.2.2023 se ponese v duchu karty CESTY, tedy rozhodování. Ještě aby ne, je třeba si v klidu rozmyslet pro a proti a pak se rozhodnout a jednat. Ne vždy máme odvahu do ,,toho“ jít. naše zkušenosti, které jsem v životě zažili a strach, že se může něco pokazit nás kolikrát dokáží brzdit a někdy i připravit o naše štěstí. Proto je dobré toto vynechat a ,,nacítit“ se na danou situaci, pokud máme v hrudi teplo jdete správným směrem. Pokud máte stažený žaludek a neklid je lepší to nechat být.

Přeji vám všem krásné dny, hodně lásky, odvahy a klidu. Ti co se potřebují poradit s kartičkami budou jako vždy vítáni. Navíc mám pro vás připravenou VALENTÝNSKOU AKCI, abych i vás v tyto dny potěšila.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 6.2. – 12.2.2023