CO NÁS ČEKÁ?,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 6.3 – 12.3.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

začíná nám druhý březnový týden. Důležité astrologické aspekty jsou ÚPLNĚK V PANNĚ, kde budeme trochu víc ,, léčit“ jak sebe tak i vtahy kolem nás. Budeme mít tendence vše vyčistit a to jak výše zmíněné záležitosti, tak i své domovy a prostory kde se nacházíme, což nám ještě navíc posílí přicházející energie jara. Navíc pár hodin po úplňku přejde SATRUR ze znamení Vodnáře do znamení RYB a tak budeme mít podvědomí pocit, že vše pomalu ale jistě končí. To ano, ale vždy to bude o karmě tedy o tom jak jsme zaseli tak sklidíme. SATURN je někdy až krutý učitel, a ti co ještě váhají přijmout jeho lekce a pochopit je si docela užijí. Ti co již pochopili a jdou dál se nemají čeho obávat, jen se ukáže to co je ještě třeba nějakým způsobem na naší cestě dokončit. Upozorňuji, že energie budou docela mlhavé, a to až do JARNÍ ROVNODENNOSTI, tak že si někdy budeme připadat zmatení. Co je velmi dobré je silná LUNA, která nám trošku pomůže s diplomacií a dohodami všeho druhu.  VENUŠE spolu s ERIS na konci týdne nám navíc z aktivuje jemné ženské energie, pozor i u mužů, tak že se zvedne touha po lásce a lepší komunikaci mezi těmito tábory.  Tak to byl rychlý astro náhled a jdeme na kartičky.

V pondělí 6.3.2023 vládne karta LIŠKA, která přeje komunikaci a svým způsobem diplomacii, též je to karta politiků, tak že jsem zvědavá co z hradní selanky vyleze za paskvil. Ale i tak doporučuji být ve střehu, může dojít k zapírání informací, tzv. mlžení, a proto je dobré si vše ověřovat a dávat do souvislostí. Kdo tyto energie může díky kompromisu domluvit jisté záležitosti, ale pozor je třeba, aby v dohodě byla harmonie, tj. aby všechny strany dostali to své.

V úterý 7.3.2023 máme ÚPLNĚK V PANNĚ a přechod SATURNU do znamení RYB, toto vše bude korunovat karta MĚSÍC, která je spojena jak s duchovnem – intuicí, tak i jasnovidností, ale i s city, pocity a pokud svou intuici poslechneme můžeme se dobrat k dobrému výsledku. Tento den je velmi magický a energie vysloveně přejí rituálům. Je vhodné zvolit buď ukončovací rituály, kdy můžeme ukončit vztahy, věci a situace které nám neslouží nebo léčebné rituálky, kdy můžeme totéž ještě v sobě zahojit a jít s klidným svědomím dál.

Ve středu 8.3.2023 máme MDŽ, tímto všem ženám, přeji vše nejlepší. Tento významný den, my ženy jsme velmi významné v životech mužů, jen to některým nedochází, nám udělá radost karta PRSTEN. Jsou to velmi harmonické energie, které přejí dohodám a smlouvám všeho druhu, ale i společnému životu ve dvou a manželství – tedy pokud po něm toužíte. Celkově by to měl být velmi příjemný den a na náš svátek žen jsme si nemohli nic lepší přát.

Ve čtvrtek 9.3.2023 se můžeme též těšit z karty PRSTEN, inu je nám přáno. Veškeré dohodnuté věci se budou ,, muset“ splnit, tak si hlídejte co kde slibujete a podepisujete. Pokud nejste přesvědčeni o tom, že to tak opravdu chcete nechte raději věci plynout a do ničeho se nežeňte. I tento den se můžeme setkat se pracovními a i finančními smlouvami, ale i žádostí o ruku, těšit se na zásnuby a svatbu.  Bude to celkově dobrý den kde bude přáno na všech úrovních. A věřte, že tyto dva dny budou přát i vyřešení nejedné zapeklité situace. 🙂

V pátek 10.3.2023 nám ovlivní den rozhodování v podobě karty CESTY, sice to bude náročné, ale předešlé dny nás na danou situaci už trošku před chystali, tak že to nebude taková hrůza a budeme vědět co a jak dál. Po pravdě rozhodujeme se každý den, hned jak ráno vstaneme, tak že by to neměl být problém a vše bychom měli zvládnout v klidu. I přesto, že to bude trošku náročné bude se jednat o velmi dobrý den.

V sobotu 11.3.2023 na nás koukne karta DÁMA, v kombinaci s konjukcí VENUŠE a ERIS, kdy se nám velmi silně rozjedou ženské energie, se můžeme těšit na velmi slibný den, kdy díky těmto energiím můžeme my ženy rozehrát svou ženskost na plné obrátky, tak není na škodu, kdy místo ,, šůrování“ domácností a vaření pro rodinu si uděláme prostě čas na sebe a dáme se trošku dohromady abychom se cítili dobře. Tyto energie se dotknou i mužů, ale zde to půjde trošku po jiné lajně, spíše budou citlivější a komunikace s nimi bude lehčí, jelikož by měli chápat náš pohled na svět. Že by konečně muži viděli i něco jiné než sebe? To by bylo docela přínosné, hlavně pokud se dokáží do nás, díky tomuto dnu, vcítit. Upozorňuji, že takové ty hodně egem postižen pány, to může docela hodně iritovat a mohou být nepříjemní.

V neděli 12.3.2023 nás ještě budou doprovázet energie VENUŠE  a ERIS, ale tentokrát podtrhnuté energií karty KNIHA. Která má v sobě schované tajemství, které během dne odhalíme, ale i poznání a pochopení daných souvislostí a událostí. Navíc tento den je velmi dobrý na to se něco nové naučit. A nezapomeňme milé dámy, že v těchto silných energiích můžeme  vykouzlit neskutečné věci díky komunikaci a své ženskosti a tak ji nechte rozehrát jako nádhernou hudbu. 🙂

Přeji vám krásné dny, hodně pohody, klidu a spokojenosti. Na měsíc březen máte nachystanou JARNÍ AKCI, aby si kartičky mohl dovolit každý kdo to potřebuje.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 6.3 – 12.3.2023