CO NÁS ČEKÁ?,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 7.11. – 13.11.2022

Krásné dny vám všem,

tento týden bude trošku náročnější díky ÚPLŇKU V BÝKU, ale myslím si, že to zvládneme jako vždy. Ono taky nic jiného nezbývá. Tak jdeme na to, ať víme na co se připravit.

V pondělí 7.11.2022 nám vládne karta HVĚZDY. Bude to velmi krásný den, mělo by se dařit na všech frontách a pokud budeme šikovní povede se nám vydělat nějakou tu korunku navíc a zlepšit to co trošku hapruje. Ve zdraví si hlídejme hlavně prochladnutí, to by se nám mohlo vymstít a to jak v oblasti horních a dolních cest dýchacích tak i urologické cesty by mohly trochu pozlobit.

V úterý 8.11.2022, kdy máme velmi zajímavý ÚPLNĚK V BÝKU, nám vládne karta RAKEV. Po pravdě čekala jsem něco více pozitivní, ale co se dá dělat. Tato kartička je spojená se změnou. A to jak v našich životech tak i na světové úrovni. Dobrá strana této karty je v tom, že si můžeme v sobě zpracovat a změnit svoje bolístky a tím se jich zbavit jednou pro vždy. Nevýhoda je bolest transformace, ale to zvládneme, jsme šikulky. Tento den pozor na unáhlená rozhodnutí, vyhněte se investicím navíc a snažte se být co nejvíc v pohodě. Zdravotně pozor na deprese a nespavost, pusťte si hezkou hudbu nebo film a dejte si něco dobré na zub, hned bude lít.

Ve středu 9.11.2022 si užijeme energie karty PRSTEN, která přináší smlouvy a dohody všeho druhu. Nový svět, který pomalu nastupuje přináší i nový řád, tedy smlouvu a je na nás zda ji přijmeme nebo ne. Ale v klidu ten starý svět bude ještě trošku kopat nožičkama, tak že nečekejte žádné rychlé změny. Tento den je dobrý pro uzavírání obchodů, které mohou v budoucnu přinést zajištění a stabilitu. Ve vztazích si můžeme být blíže a ve zdraví pozor na bolesti hlavy. Dostatečně pijte a odpočívejte.

Ve čtvrtek 10.11.2022 se můžeme těšit z karty KLÍČ, která přináší nové začátky a vykročení do nového života. U někoho to bude v mysli u jiného i v reálu, záleží na odvaze a odhodlání daného jedince. Těšit se můžeme z úspěchu ve všech úrovních života, tak že by se mělo dařit pracovně, finančně i ve vztazích. Pokud hledáte novou nebo lepší práci je dobré využít tento den k realizaci tohoto plánu. Ve zdraví se mi ukazuje lepší zdravotní stav a uzdravení z drobných nemocí.

Pátek 11.11.2022 bude o něco zajímavější, vládne mám karta HAD. Tato kartička je spojená s ,, podrazáky“ nebo falešnými přáteli. Ne každý kdo se na vás usmívá a maže med kolem pusy je upřímný člověk, vždy za tím může něco být. Proto si hlídejte a kdo se k vám takto úlisně chová a buďte na pozoru. Zdravotně pozor na střeva a střevní potíže, dejte přednost lehčí stravě. Navíc se zase otvírá další Světelná brána, tak že lehčí strava půjde k duhu těm co si budou chtít v noci zameditovat a napojit se na Světlo.

V sobotu 12.11.2022 máme šťastnou kartičku RYBY, která nosí jak penízky, tak i dobré obchody, úspěch v práci ( pokud tento den pracujete ), dobré nápady a pohodu ve vztazích, Tak že super víkend, co víc si přát. Ve zdraví pozor na ledviny a močový měchýř, i zde je dobré nesedat na studené a držet se spíše v teple.

Neděli 13.11.2022 nám rozradostní velmi hravá kartička DÍTĚ, která přinese do života nový elán, naději a upřímnost sama k sobě. Pokud bude přát počasí není na škodu vzít své ratolesti na pouštění draků, určitě se u toho dost vyřádíte. Ve zdraví si hlídejme dětské nemoci a hlavně odpočinek. Bude třeba nasbírat hodně sil na další pracovní týden.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody, radosti a klidu.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 7.11. – 13.11.2022