Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 8.5. – 14.5.2023

Krásné a spokojené květnové dny vám všem,

nějakou chvilku jsem byla v pozadí, bylo to způsobené nástupem do práce a dalšími okolnostmi, které jsem musela v posledních týdnech řešit. S nástupem do práce, kdy jsem se prioritně věnovala hlavně vzdělání v mé nové oblasti, se omezil můj čas na výklady z karet a další práci, kterou jsem do nedávna pro vás dělala. Tak že to vše dělám už jen ve svém volnu – tedy v době kdy odpočívám a věnuji se rodině a tudíž jsou tomuto časovému úseku uzpůsobeny i ceny mých služeb.  Někteří z vás s tím mohou nesouhlasit, nadávat, protestovat nebo jít jinam, ale to je tak vše co s tím můžete dělat ( odpověď na některé reakce ), moje osobní volno má jistou cenu a pokud tento vzácný čas někomu věnuji, je to jen má dobrá vůle. Dále upozorňuji, že články a predikce budou v omezeném množství,  tedy jinak než jste zvyklí a to z časových důvodů. Zatím ponechám jen předpověď na týden, ostatní články a předpovědi jsou upozaděné a uvidím zda je časem otevřu nebo ne. Tak to na úvod – odpovědi na časté dotazy a jdeme na týdenní předpověď.

V pondělí 8.5.2023 nás potěší karta PRSTEN, jsou to velmi pěkné energie spolupráce dohod, lásky a vzájemného porozumění. Dařit by se mělo jak ve vztazích, tak v práci a obchodě. Jen je třeba vědět co chci. Zdravotně si hlídejte bolest hlavy, dostatečně pijte.

V úterý 9.5.2023 nás trošku poškádlí energie karty MĚSÍC, které nám dají trošičku romantiky ve vztazích, ale i iluze a něco málo snění. Tak tomu nepropadněte a včas si sundejte růžové brýle, aby ten pád dolu na zem nebyl tak bolavý. Ohledně financí nedoporučuji půjčky – půjčovat si nebo někomu půjčit peníze, podepisovat různé úpisy a apod. Mohlo by se to vymstít. Též to není vhodný den na výpovědi v práci a co se týká obchodu, tak zde je lepší vykašlat se na mlžení a jít rovnou na věc. Pozor ale aby protistrana jednala férově a je dobré se za daným jednáním podívat proč to tak je a co tím kdo zamýšlí – to platí všeobecně jak v práci, tak ve vztazích. Zdravotně si hlídejte psychiku.

Ve středu 10.5.2023 máme velmi krásné a hravé energie karty DÍTĚ. Můžeme se tedy těšit z krásných vztahů, dobrých obchodních a pracovních jednání – dá se říct, že zde půjde vše hezky od ruky. V finanční oblasti pozor na rozmařilost. Zdravotně by dospělým nemělo nic hrozit a u dětí hlídejte dětské nemoci.

Ve čtvrtek 11.5.2023 nás potěší svou vůní a krásou karta KYTICE, což jsou velmi hezké, láskyplné a přející energie. dařit by se tedy mělo ve všech oblastech života. Jediné co je třeba vědět, je že bychom měli být vděčni za vše co máme, a pokud to nevidíme, tak si stačí uvědomit, že právě jen to že dýcháme, jsme zdraví, máme co jíst a střechu nad hlavou je velký dar. Tak že je za co být vděčni, i za to nepříjemné – to nás posouvá dál. Ve zdraví pozor na žaludek a trávení.

V pátek 12.5.2023 nám dodá stabilitu karta STROM, její pevnost energií nám dodá finanční  materiální stabilitu, jinak řečeno spojení se Zemí. V jaké bude výši ovšem záleží na našem vnitřním nastavení a na tom co vše sami sobě dovolíme – vnitřně přes podvědomí. Celkově by to měl být velmi pozitivní a příjemný den ve všech oblastech života.

V sobotu 13.5.2023 máme velmi krásnou kartu DÁMA, která je spojená s jemností a intuicí. Pokud musíte něco řešit použijte tento den právě výše zmíněné ,, dary“ lépe se pak bude komunikovat. Jinak ve všech oblastech života by mělo být vše v pořádku – pokud is to sami nepokazíme svou ,, tvrdostí a bojem“.

V neděli 14.5.2023 máme kartu KNIHA, která přináší energie tajemství, Poznání a pochopení. Vše co nám tento den bude nepříjemné máme zpracovat a pochopit. Též je to velmi dobrý den na studium, pořádání kurzů apod.

Přeji vám všem krásné dny hodně pohody a radosti.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 8.5. – 14.5.2023