Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 9.1. – 15.1.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

doufám, že jste ÚPLNĚK V RAKU šťastně přežili a vše bylo tak jak má být. Minulý týden byl díky tomuto úplňku pro mnohé náročný, ale je dobré že si tento týden trochu oddychneme. Tak se pojďme kouknout co nás čeká.

V pondělí 9.1.2023 nám vládne karta CESTY. Jsou to energie rozhodování a nasměrování, hodně nám v tomto směru pomohl poslední úplněk v Raku, kdy jsme si uvědomili souvislosti ale i hodně dalších věcí spojených s naším životem. Pracovně by se nám mělo dnes dařit – ti co se rozhodují odejít a najít si jinou práci maní na to velmi dobré energie. Ve vztazích to je podobné jako v práci. Po finanční stránce, si spíše penízky hlídejme a pokud musí být výdej, tak jen ten nejnutnější. Zdravotně hlídejme cévy.

V úterý 10.1.2023 se můžeme těšit z energií karty RYBY, která přinese hlavně hojnost a příležitosti na lepší práci. Dokonce ti odvážnější se vrhnou na podnikání – je jim přáno. Ve vztazích bude docela pohoda, po finanční stránce zde máme hojnost. Zdravotně si hlídejme ledviny, teď dle TČM je dobré ledviny a urologický cesty hýčkat.

Ve středu 11.1.2023 na nás budou mít vliv energie karta PÁN. Tyto síly jsou o vůli a nasměrování, proto je dobé se zamyslet nad tím co od života chci, co chci dokázat a kudy jít. Tak že pokud chcete rozjet nějaký projekt nebo změnu v životě, máte plně zelenou. Ve vztazích pozor na ego, může trochu prosazovat své vlastní já.  V práci a po finanční stránce je to dobré.

Ve čtvrtek 12.1.2023 nás potěší karta PRSTEN. Jsou to dobré energie k uzavírání smluv všeho druhu. A to jak obchodních tak i manželských – tedy pokud toužíte se vdát či oženit. Jinak ve vztazích by měla být pohoda, v práci se bude dařit a po finanční stránce je tento den hojnost. Hlídejte si jen přepětí, aby vás nebolela hlava.

V pátek 13.1.2023 máme kartičku HVĚZDY, čeká nás tedy velmi krásný den, který přeje přátelství a setkání s přáteli. Hojnosti a úspěchu v práci. Ve zdraví si hlídejme jen prochladnutí.

V sobotu 14.1.2023 máme kartu novách začátků, tedy kartu KLÍČ, která přináší možnost nových přátelství, ale i novou práci – pokud chcete změnu v této oblasti, ale i hojnosti a prosperitu. Zdravotně je to dobré, tato kartička vždy nosí uzdravení a zlepšení zdravotního stavu.

V neděli 14.1.2023 nám vládne karta JETEL. Jsou to energie štěstí, radosti z života a pohody. Vztahy by měli být nadmíru dobré, v práci se bude dařit a finanční oblasti je hojnost. jen si hlídejte aby jste ,, nestrkali prsty“ kam nemáte a bude to pohodový den.

Čeká nás krásný týden, všem přeji aby se vydařil.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 9.1. – 15.1.2023