Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 9.10. – 15.10.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

po malém – asi měsíčním- odpočinku jsem opat zde a spolu se mnou i předpověď na nastávající týden. Tak pojďme na to.

Na pondělí 9.10.2023 nám padla kartička KYTICE. je to velmi příjemný den, mělo by se dařit ve všech oblastech života, ale i ve vztahové oblasti – zde bude možnost domluvit se i tam kde to jinak možné není. Zdravotně si hlídejme trávení, hlavně žaludek. Jak sama kartička ukazuje pomohou nám bylinky a spolu s nimi lehčí strava. Z bylin mohu doporučit byl. směs ČISTCÍ KEŘ.

V úterý 10.10.2023 se budeme těšit z energií karty SLUNCE. Bude to velmi dobrý den, hlavně v oblasti práce a finanční přináší úspěch po kterém všichni tak toužíme. Ve vztahové oblasti to bude podobné, tak že docela fajn den, co myslíte? Tak si ho užijte, dokud to jde.

Středa 11.10.2023 se ponese v duchu karty MRAKY. Njn nemůže být pořád sluníčko a kytičkově, To bychom od života asi chtěli moc…. Někdy si musíme sáhnout i na věci a situace, které nechceme řešit a právě středa těmto věcem přeje, tak toho využijme a dejme dohromady co se dá. Ale má dobré zprávy. Ať řešíte cokoliv dopadne to dobře a my budeme opět spokojení.

Ve čtvrtek 12.10.2023 bude už ,,dýchatelno“, vládne nám karta DŮM. Jsou to energie domova, ale i rodiny a rodinného majetku, tak že se orientujme hlavně tímto směrem. Celkově by se nám mělo dařit, je zde pohoda, klid, nadhled, ale i krásné vztahy. Co víc si přát?  Už jen cítit se zde na světě jako doma. 🙂

V pátek 13.10.2023 máme kartičku KLÍČ, tedy energie nových začátků, ale i pevných rozhodnutí a plánování. tento den využijte pokud chcete něco nové rozjet, to že je pátek nehraje roli. Stačí vykročit v před a věřit v sebe sama. Prostě vy to dokážete!!! Jinak celkově velmi dobrý den.

V sobotu 14.10.2023 si hlídejme komunikaci, hlavně se vyhněme hádkám a dalším nepříjemnostem spojeným s komunikací. Vládne nám karta RÁKOSKY a ta bude mít tendence nás pudit k právě výše uvedenému. Jak je vnitřní neklid, tak je neklid i vně. tak pozor. Spíš než podlehnout těmto nutkáním je lepší využít volna a jít ven na procházku. Příroda z nás to vše v klidu stáhne a my se budeme opět cítit dobře.

Neděle 15.10.2023 bude poklidná, jelikož máme kartičku MEDVĚD. dařit by se nám mělo vše co budeme dělat. Navíc zde máme poeání a ochranu, tak že opravdu krásný den.

Přeji vám aby se vám vše dařilo a pokud si nevíte rady ráda vám kouknu do kartiček. Doporučuji využít PODZIMNÍ AKCI.

S láskou.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 9.10. – 15.10.2023