Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA VÍKEND 10.2. – 11.2.2024

Krásné a spokojené dny moji drazí,

konečně tu máme víkend, můžeme se v klidu vyspat – tedy ti šťastnější, a načerpat energii na příští týden. Co se týká NOVU VE VODNÁŘI, je opravdu výživný, navíc korunován silnými energie nástupu ROKU DŘEVĚNÉHO DRAKA ( článek bude během dneška dokončen ). Co si budeme povídat, je to jízda, ale k dnešku.

Na dnes – sobotu 10.2,2024 máme kartičku ESO DISKŮ, co víc si s příchodem DŘEVĚNÉHO DRAKA víc přát, dnešní den startujeme hojnost prosperitu, ale i spoustu nápadů, které budeme muset selektovat, ale které nám přinesou vytoužené finanční zajištění. Jak si to dnes v příštích dnech nastavíme ovlivní právě naše finanční a i pracovní záležitosti. Hodně je důležité, aby jsme měli jasnou mysl, s čím nám tak trochu pomáhá i NOV VE VODNÁŘI, který nás pomalu ale jistě zbavuje věcí nepotřebných a škodlivých. je mi jasné, že to není jednoduché, odejít od něčeho kde máme pocit jistoty, ale když daná práce nevydělává, je třeba jít dál a najít si něco co nás finančně zajistí. A o tom dnešní den bude. Budeme přemýšlet co dál, jak dál a kam se posunout, abychom vše co máme platiti poplatili. Navíc tu bude touha dělat práci která nás baví, naplňuje. Což se nevylučuje a po pravdě když děláme práci která nás baví vyděláváme ještě víc. Protože je hojnost posílena pozitivní energií. To je moc fajn, co říkáte. Aby vás vaše milovaná činnost uživila je třeba hledat způsoby, jak ji dělat a pokud podnikáte tak jak dát o sobě vědět. Jinak i vztahy budou krásné, tak že si užijme pohodový den, plný spolupráce, nápadů a radosti.

Afirmace : ,, Vděčně přijímám všechny šance a příležitosti, které mi život nabízí a věřím ve svůj potenciál a ve své štěstí.“

Neděle 11.2.2024 se ponese v energiích stejné karty, tedy karty ESO DISKŮ. Sice ro není běžné aby po zamíchání karet padla jedna a ta samá kartička, ale náhody v tomto směru neexistují. tak že i tento den se ponese ve stejném duchu jako sobota. Pro mě osobně je to velmi dobré znamení, hojnosti a prosperity. S láskou přijímejte vše dobré co k vám tyto dny přichází. Afirmace je stejná.

Děkuji Vesmíru za tak krásné dny a přeji vám aby se vám dařilo ve všem co děláte, aby jste našli to co hledáte a byli spokojeni. Pokud se potřebujete poradit jak dál nebo chcete vědět která z nabízených variant je pro vás ta nejlepší  ( práce, vztah ) neváhejte využít VALENTÝNSKÉ AKCE, kde je cena za polovic.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA VÍKEND 10.2. – 11.2.2024